Į talką renkasi Kauno neformalai

Šių metų balandžio 12 dieną, neformalusis Kauno jaunimas kviečia neabejingus gražiausioms Kauno miesto erdvėms žmones prisijungti prie talkos Kauno Santakos parke.

Šios talkos tikslas – ne tik išvalyti parką, bet ir paraginti žmones keisti gyvenimo įpročius – saugoti gamtą ir žaliąsias miesto erdves, kurių žmonėms lieka vis mažiau. Reikia suvokti, kad kiekvienam daiktui turi būti sava vieta…

Šia akcija neformalusis jaunimas taip pat siekia atkreipti dėmesį, ne tik į gamtosaugos problemas, bet ir į vis stiprėjantį viešųjų erdvių, skirtų žmogaus poilsiui naikinimą bei privatizavimą.

Muzikos agentūros „Kitas Garsas“ atstovų nuomone, žmonės, privatus kapitalas, taip pat ir miestų valdžios dažnai pamiršta apie viešųjų erdvių – aikščių, parkų – tiesioginę paskirtį – būti žmonių susitikimo, poilsio vieta, skirta bendrauti, dalintis ir būti kartu.

Šiuo metu vyksta priešingi procesai – miesto erdvės virsta statybų vietomis, šiukšlynais, privačiomis teritorijomis ar mašinų stovėjimo aikštelėmis.

Balandžio 12d. dienos vakare, 20:00 akcijos organizatoriai kviečia visus į barą „Aliax“, kuriame talkos dalyviams nemokamai koncertuos dvi noriai prie akcijos prisidėjusios Kauno pankroko scenos grupės – antrąjį gimtadienį švenčianti ska/punk komanda „Nakkknsvia Popgrupė“ bei „Geltoni Radijatoriai“.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis