Linksmas gerų darbų darymas su MTV

MTV „Super herojus” nesėdi sudėjęs rankų ir parodė pavyzdį, kaip atnaujinti daiktai gali dar ilgai atlikti savo funkcijas, o pats atnaujinimo procesas - būti toks pat smagus, kaip ir pasilinksminimas klube.

Suoliukai, esantys pačiame Vilniaus centre, skverelyje prieš Gedimino 11 šiandien buvo perdažyti šio etapo partnerio „Tikkurila-Vivacolor” vilniečiams padovanotais dažais. MTV komanda pasirūpino, kad dažymas neprailgtų ir būtų smagus.

Žurnalistams, dažytojams, praeiviams, žiopliams, miesto svečiams ir greta skverelio gyvenantiems savo sugebėjimus demonstravo DJ Modaco – MTV „Oops!” ir DELFI rengto konkurso nugalėtojas.

Dalyvių minioje šmėžavo Rimas Šapauskas, Mantas, Aras Vėberis, Vytautas Rumšas, DJ Mamania ir Vilius Alesius.

Andrius Zakaravičius, MTV „Pradėk nuo savęs” projekto koordinatorius teigė: „Džiaugiamės, kad akcija pavyko. Susirinko minia žmonių, kuriems ne vis vien. Susirinko ir TV žvaigždės, žurnalistai, visuomenėje žinomi žmonės. Suoliukai blizga kaip nauji ir mes esame patenkinti, kad ir tokiais menkais, bet bent jau pokyčiais.

Toliau planuojame nenuleisti rankų, tikimės, kad po to, kai visuomenė plačiau susipažino su „Pradėk nuo savęs”, mums bus lengviau sulaukti palaikymo ir pagalbos. Gaila, kad dėl subjurusio oro negalėjome ilgiau pabūti drauge. Vienaip ar kitaip, padarėme, ką planavome, o tai yra puiku”.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis