Auskarų vėrimas ir tatuiruotės - gyvai koncerto metu (nuotraukų albumas)

Balandžio 12-tą dieną, apie 20-tą valandą, prie klubo „New Style“ jau būriavosi minia žmonių. Visi jie laukė prasidedant „Flesh Marking Industry“ renginio, kurio metu turėjo groti keturios industrial grupės, bei keturi DJ‘ai.

Į salę susirinko visokio plauko asmenų: nuo cyber gotų iki niekuo neišsiskiriančių kukluolių. Salės sienas dengė net trys ekranai, kuriuose buvo rodomos vizualizacijos.

Koncertas truputį vėlavo, tačiau prieš devynias ant scenos pasirodė lietuvių grupė „Juanita Is Dead“ – eksperimentinio psichodelinio industrial atlikėjai.

Šią grupę pirmą kartą išvydome klube „New Style“ pernai lapkritį vykusiame „Halloween: When spirits awake“ koncerte. Nuo tada jie pasirodė dar keliuose renginiuose, kur išsiskyrė įspūdingais sceniniais pasirodymais su vaidybiniais elementais.

Šįkart grupės nariai vilkėjo juodus lateksinius kostiumus ir grojo, į muzikos skambesį įpindami dalgių bei skardų dūžius. Tiek dalgiai, tiek skardos buvo daužomi čia pat, ant scenos, ir prie jos stovėjusieji žmonės, kai kurie net užsimerkę, lingavo į ritmą.

Grupei baigus groti, ant scenos užlipo renginio organizatorė - buvo traukiami laimingų bilietų numeriai, kurių savininkai gavo unikalią galimybę tuojau pat koncerto salėje pasidaryti piercing'ą.

Antrieji grojo gothic electro industrial atlikėjai iš Anglijos – „Novus: UK“. Grupės nariai - trys (nors tai – nepilna grupės sudėtis). Dėmesį prikaustė nuolat vietoje nenustygstanti, visą laiką šokanti vokalistė, po kiekvienos dainos šiltai bendraujanti su publika.

Prieš grupei pradedant groti, ant scenos užlipo dvi merginos su fakelais, jos švaistėsi ugnimi, o įpusėjus pasirodymui nulipo nuo scenos ir numerius su liepsnojančiomis grandinėmis atliko tarp žmonių.

„Novus:UK“ yra hard electro grupė iš Londono. Kolektyvo priešakyje stovi žavioji Sarahjane (ex-Faithful Dawn), neseniai sėkmingai išleidusi du solinius albumus: „Temperance” (Nightbreed Recordings) ir „You Are Here” (Darkbeat Records).

Programavimu rūpinosi triukšmo teroristas Jonathonas Sharpas (Bio-Tek, New Mand) ir Hexedence. Kartu šis Londono trio kuria išpuoselėtą šokių aikštelės modernizmą.

Neseniai grupė įrašė savo debiutinį albumą „Re-desingning The Future“ (Rebco Records), kuris jau yra platinamas abipus Atlanto, CD ir LP pavidalu.

Kritikai pavadino šį naująjį skambesį „novatoriška stimuliuojančio ritmo ir skaidraus it stiklas vokalo kombinacija“. Artimiausiu metu „Novus:UK“ pasirodys vienoje scenoje su tokiomis grupėmis kaip „Angelspit“, „Birthday Masscare“ bei „Pride&Fall”, tuo tarpu jų antras albumas - jau pakeliui į įrašų studiją.

Grupė grojo apie 40 minučių, po to buvo dalinami grupės kompaktiniai diskai, vėl buvo gyvai kuriami piercing'ai bei tatuiruotės.

Trečiasis ant scenos užlipo grupės „NortronX“ iš Graikijos, eksperimental industrial atlikėjas.

„NortronX” yra naujas projektas, kurio priešakyje stovi N, pogrindinės scenos gerbėjams geriau žinomas kaip NoiD.

Šis veikėjas pradėjo savo muzikinę karjerą būdamas vos 11 metų, ir jau 15 buvo įsitraukęs į kelis muzikinius projektus. Sulaukęs 20-ties, NoiD tapo kultinės black metal grupės „Rotting Christ“ nariu.

Praėjus 7 bendro gyvenimo metams, N paliko grupę ir patraukė į elektroninės muzikos pasaulį ieškodamas naujų kelių saviraiškai. Tuoj pat jis įrašė du albumus su ebm/industrial grupe „Siva Six”, kurie buvo išleisti žymioje italų Decadence leidykloje.

Šiuo metu pagrindinė graiko veikla yra „NortronX” projektas. Savo skambesį kūrėjas įvardija kaip triukšmingą industrial, kuriame netrūksta techno, electro, idm, breackore, jazz, ambient, ritual ir visokių kitokių elementų, padedančių jam įgyvendinti savo tamsiąsias apokaliptines vizijas.

„NortronX“ pasirodymo metu „blicas“ mirksėjo kaip pašėlęs, ekranuose buvo rodomos šokiruojančios vizualizacijos, o žemo garso bangos vilnijo per salę, tačiau, kad ir kaip bebūtų keista, šokančiųjų beveik nebuvo, o tarp dainų plojimų irgi nesigirdėjo. Jų atlikėjas sulaukė tik išeidamas.

Paskutiniai grupių atlikėjai buvo taip pat graikai - „InlineSexTerror“ - harsh ebm industrial stiliaus muzikantai. Jie turėjo pasirodyti kartu su savo šokėjomis, tačiau jos neatvyko. Vis tik jas sėkmingai pakeitė lietuvės merginos. Iš pradžių salėje vis dar buvo tuštoka, tačiau, kai pasirodė vokalas bei šokėjos, žmonės sugužėjo artyn, ir beveik nei vienas nebestovėjo vietoje – visi šoko.

2002 metais DV/H (George’as Houliaras) sukūrė projektą pavadinimu „Zerstorwut“, įrašė demo albumą (kuris taip ir neišvydo dienos šviesos), dar tais pačiais metais šis projektas buvo apleistas.

Kitus 4 savo gyvenimo metus DV/H paskyrė gyvo garso koncertų organizavimui Atėnuose bei suko plokšteles įvairiuose šalies klubuose, kol galiausiai grįžo prie savo seniai pamiršto projekto ir pradėjo kurti naujas dainas.

2006 „Zerstorwut“ pirmą kartą pasirodė gyvai „Electro Prague“ festivalyje, Čekijoje. Po pasirodymo DV/H nusprendė skirti daugiau dėmesio muzikos kūrybai ir davė projektui naują vardą – „InlineSexTerror”.

Per visus gyvavimo ir negyvavimo metus I.S.T. skambesiui darė įtaka tokie atlikėjai kaip „Einstuerzende Neubauten“, „Front 242“, „Skinny Puppy“, „Noisex“, „Converter“ ir kiti.

2008 metais kovo 28 DV/H ir jo vadovaujamas projektas apšildė savo įkvepėjus, electro industrial scenos grandus „Hocico” per pasirodymą Graikijoje.

Šių metų rugsėjį planuojamas išleisti debiutinis “InlineSexTerror” albumas „B.I.T.C.H.”.

Vėliau grojo DJ ILGAKASE (electro industrial/power noise ), DJ EKG (ebm/hard electro/futurepop) iš Lietuvos, bei DJ SKD (tribal industrial/rhytmic noise/dark ambient) - iš Latvijos. Renginys pasibaigė tik paryčiais.

Daugiau info

  • čia.

  • Parašyk Redakcijai

    Sekite mus:

    Prenumeruok

    Naujienlaiškį

    Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis