Naujų talentų paieška „Soundwave“

Prasideda visų neatrastų ir nesuprastų muzikos talentų paieška. MTV ir „Coca - Cola“ daro kratas Lietuvos rūsiuose, palėpese, garažuose, požeminėse perėjose ir visose kitose gūdžiose vietose, kurios paprastai įkvepia ir priglaudžia jautrios sielos, kūrybingus bei novatoriškus muzikos kūrėjus.

Jei manai, kad tu bei tavo grupė yra verti didžiosios scenos, nedelsdamas rašyk žodžius, muziką ir siųsk viską į www.soundwave.lt.

„Internautai“ ir kompetentingų muzikos specų komanda įvertins tavo kūrybą ir jei jiems pasirodysi pakankamai „kietas“, būsi tas, kuris pirmas užlips ant „MTV B-Day“ scenos rugpjūčio 15 d. Rygoje.

Paskui tavęs lauks dalyvavimas „Coke Live Music Festival“ Krokuvoje rugpjūčio 22 – 23 d., MTV sukurs ir savo eteryje suks tavo vaizdo klipą, o tu pats galėsi puikuotis krūva prabangių rėmėjų prizų.

Dalyvauti gali visi, kurie: moka rašyti, pažįsta natas, groja kokiu nors muzikos instrumentu, kūryba dar nėra žinoma visuomenei bei nori didžiuotis „king of pop“, „guru of house“, „badass of rock“, „hustler of hip – hop“ ir panašiais epitetais.

Konkursas vyks trimis turais Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. Vienas labiausiai interneto vartotojams patikęs ir penki geriausiai komisijos įvertinti atlikėjai bus paskelbti gegužės 19 d.

Visiems pusfinalio dalyviams bus sukurti reklaminiai filmukai, o tai jau kur kas daugiau nei šiokia tokia sėkmė.

MTV Networks Baltic Talentų ir Muzikos vadovas Vidmantas Čepkauskas neabejoja „Soundwave“ išskirtinumu: „Joks kitas vietinis talentų konkursas negali pasiūlyti to, ką siūlome mes. Tau tereikia laimėti. Mes iškart sukursime tau ar tavo grupei vaizdo klipą, kurį rodys visi trys „MTV Networks Baltic“ kanalai, o komentuos visi kaimynai. Ir tai bus tik pradžia!

Tada išsiųsim tave pasirodymui į „MTV B-Day 2008“ Rygoje, o po to dar pasiūlysime dalyvauti didžiuliame „Coca-Cola Live Festival“ Krokuvoje bei apdovanosime įvairiais papildomais prizais.

Juk ne žvaigždės kuria MTV, o MTV kuria žvaigždes. Tai tik MTV nuopelnas, kad tūkstančiai Latvijos merginų be perstojo verkia dėl „Bedwetters“, o Estijos rokeriai ir reiveriai pritariančiai niūniuoja „Happyendless“ dainas.”

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis