Panevėžyje – modernaus jaunimo meno festivalis

Balandžio 26 dieną Panevėžyje, Bendruomenių rūmuose, vyks jubiliejinis X respublikinis jaunimo šiuolaikinio meno festivalis „Išdykęs stilius – 2008“.

Kaip teigia projekto autorė Panevėžio bendruomenių rūmų Renginių organizavimo padalinio vadovė Sandra Myškienė, festivalio tikslas – suteikti galimybę jaunimui galimybę turėti renginį, kuriame pačiomis moderniausiomis priemonėmis galėtų realizuoti savo kūrybines idėjas kostiumo dizaino, modernaus šokio, kompiuterinio ir fotomeno srityse.

Žiūrovams bus pristatyta 20 naujų mados kolekcijų. „Šiemet kolekcijos išsiskiria tuo, kad jomis jauni žmonės pirmiausia nori perteikti idėjas – kovos su blogiu gatvėse, Žemės išsaugojimo, ekologines ir kitas. Kolekcijas vertins respublikinė profesionalų žiuri. Jubiliejiniame renginyje pirmąsyk įsteigėme ir „Grand Prix“, - sako S.Myškienė.

Modernaus šokio konkurse dėl metų šokių grupės ir geriausio debiuto titulų susirungs 9 šokių grupės, vyks varžybos ir dėl geriausio metų modelio vardo. Renginio akimirkas fiksuos fotomenininkės Marijos Čičirkienės vadovaujami jaunieji Panevėžio fotografai.

Šiemet festivalyje dalyvaus apie 400 jaunųjų kūrėjų iš Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Panevėžio, Pasvalio ir Joniškėlio.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis