Tarptautinis „Flash“ animacijos festivalis „Flash fest 2008“ kviečia dalyvauti!

Lietuvoje pirmąkart bus surengtas tarptautinis „Flash“ animacijos festivalis „Flash fest 2008“. Šiandien festivalio rengėjas Tarptautinis kultūros ir meno centras paskelbė dalyvių registracijos pradžią.

Festivalio dalyviai skirstomi į dvi kategorijas: profesionalų ir mėgėjų, todėl išbandyti savo jėgas rengėjai ragina visus kūrybingus žmones, siekiančius tobulinti „Flash“ technologijos įgūdžius.

Visi dalyviai turės galimybę dalyvauti mokymuose, kuriuos rengs profesionalūs Lietuvos ir užsienio „Flash“ kūrėjai. Konkurso laimėtojų laukia vertingi prizai.

Mėgėjų kategorijoje raginami dalyvauti visi norintys išmėginti savo „Flash“ kūrimo gabumus. Profesionalų kategorija skirta pavieniams asmenims ir įmonėms. „Flash fest 2008“ festivalio rengėjai kviečia dalyvauti ir kitų Europos šalių atstovus. Rengėjų teigimu, festivaliu jau susidomėjo Danijos, Latvijos, Lenkijos ir Rusijos organizacijos.

Siekiant išsiskirti iš užsienyje rengiamų panašių festivalių ir labiau sudominti dalyvius, pasirinkta netikėta festivalio vieta – vandens parkas. Tarptautinio kultūros ir meno centro direktorė V. Voronova teigia, kad tokia egzotiška vieta šiam konkursui tinka geriausiai: „Flash“ technologija – labai dinamiška ir suteikianti kūrėjams daug galimybių. Vandens parkas – būtent ta aplinka, kurioje labiausiai įsivaizduojame mūsų rengiamą festivalį: dinamiška, spalvinga, teikianti entuziazmo ir įkvėpimo vieta.“

Be to, ir konkurso tema susieta su vandeniu. „Tai pakankamai sudėtinga tema, tačiau ji palieka daug laisvės fantazijai, – sako V. Voronova. – Todėl mes tikimės sulaukti labai įvairių darbų, atskleisiančių ne tik žmonių kūrybingumą, bet ir parodysiančių jų gebėjimą išnaudoti „Flash“ technologijos privalumus.“

Visi norintieji dalyvauti darbus gali pateikti iki birželio 16 d. Birželio 27 d. rengėjai apdovanos žiuri išrinktus konkurso laimėtojus ir surengs jiems nepamirštamą vakaro programą. Atskirai bus apdovanotas darbas, sulaukęs daugiausia žiūrovų simpatijų. Pasižiūrėti darbų ir balsuoti už labiausiai patikusius gali visi tinklalapio www.flashfestival.lt lankytojai.

Konkurso laimėtojų laukia profesiniai prizai: dizainerių kompiuterinė ir programinė įranga. Dalyvių darbus vertins specialiai šiam konkursui suburta tarptautinė vertinimo komisija: Lietuvos ir užsienio profesionalūs „Flash“ kūrėjai, žymūs kultūros ir meno atstovai.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis