Muzika – ne sportas. Draugiškas ir nenuspėjamas „Eurorock 2008“ finalas (video) (nuotraukų albumas)

Ilgai lauktą gegužės pirmosios vakarą muzikiniame klube „Tamsta“ pagaliau įvyko konkurso „Eurorock 2008“ finalas, kuris abejingų nepaliko: vieni išėjo švęsdami pergalę, kiti – gūžčiodami pečiais… Ar muzikoje galima pergalė ir pralaimėjimai?

DELFI gatvei konkurso teisėjas Domas Kunčinas yra minėjęs, jog muzika – ne sportas, jos negalima vertinti skaičiais ir grupuoti į geresnius ar blogesnius, kaip tai yra daroma sporte.

Tą patį patvirtino ir konkurso organizatorius Dovydas Bluvšteinas, teigdamas, jog finale grupės buvo vertinamos ir skirstomos ne pagal „gerumą“, o pagal prizus: „Kuri grupė labiausiai tiko važiuoti į „Eurorock“ seminarą, tai ir skyrėme pirmąją vietą, kuriai labiausiai reikėjo naujos dainos – antrąją vietą“.

Nors finalas buvo iš tiesų draugiškas, tačiau visoms grupėms rūpėjo užimti kuo aukštesnę vietą, tad dalyvių ir žiūrovų veiduose atsispindėjo kuo įvairiausios emocijos – nuo pergalingų šūksnių iki nusivylimo kartėlio. Nors ir trumpam, bet mums pavyko užkalbinti pirmosios vietos nugalėtojus – grupę „Freeks on floor“:

DELFI gatvė: ar tikėjotės tokio teisėjų sprendimo?

„Freaks on Floor“ vokalistas Justas: tokio laimėtojų pasiskirstymo nesitikėjau, nes iš tikrųjų tikėjausi, kad grupė „D.S.“ užims 1-ą arba 2-ą vietą – tai buvo tikrai netikėta.

DELFI gatvė: galbūt sau kurią nors vietą skyrėte iš ankto?

Justas: na nežinau, bet pagal publikos požiūrį į mus, visą reakciją, kaip žmonės linksminosi, tai galvojom, kad gal ir įmanoma laimėti. Taip viskas ir susiklostė.

DELFI gatvė: kaip manote, kuo patraukėte teisėjų simpatijas?

Justas: aš iš tikrųjų nelabai žinau. Galbūt tuo, kaip mes grojame - mums nebūdinga įmanoma ramiai stovėti scenoje. Grodami tiesiog atiduodame viską.

DELFI gatvė: iš ko semiatės kūrybos savo dainoms?

Justas: iš gyvenimo - tai yra didžiausia patirtis.

DELFI gatvė: gal turite užsienio favoritų, į kuriuos lygiuojatės?

Justas: tikrai tokių nėra. Aš ankščiau grojau kitoje grupėje ir ten mes rėmėmės grupės „The Beatles“ kūryba, o dabar nusprendėme tiesiog groti roką. Nors, be abejo, mus daro įtaką kitos grupės…

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis