Jaunimo muzikos festivalis „Neduok, sesula, kardo!“

„Lietuvis lietuviui - latvis“. Turbūt jau ne kartą teko girdėti tokį linksmu pokštu virtusį posakį. Tačiau kiek galima sėdėti vietoje ir juoktis iš to, jog mūsų tauta praranda savo vienybę.

Turime kažko imtis – privalome kovoti. Kovoti ne kumščiais, kaip Lietuvoje priimta, bet taikiai, į pagalbą pasitelkdami muziką.

Mes organizuojame renginį, kurio tikslas: suteikti galimybę jaunimo grupėms užlipti į didžiąją sceną ir pademonstruoti savo kūrybą. Jei jūsų grupė trykšta noru groti, bet, kaip bebūtų gaila, yra ignoruojama, dėl viešoje erdvėje susiformavusių standartų, (jaunimo iniciatyva atmetama, dėl patirties trūkumo ar kompetencijos stokos), jūs estate laukiami.

Tai bus puiki proga visiems parodyti savo sugebėjimus ir su muzika protestuoti prieš lietuvių skaldymąsi. Festivalis vyks Liepos 18 – 20 dienomis. Į tris dienas vyksiantį festivalį suplauks daugiau nei 1 000 jaunų žmonių.

Kūrybinė veikla sutvirtins mūsų vienybę ir draugystę. Kursime ir vienysimės įvairiose srityse: piešdami, žaisdami futbolą, gerdami arbatą, grodami. Lauksime laiko užgrūdintų, bet nesugadintų Lietuvos muzikos žvaigždžių, kurie nepasididžiuotų duoti vieną kitą patarimą jaunajam kolegai – broliui lietuviui.

Tikimės, kad su muzika mums pavyks atverti susirinkusių širdis ir žmonės pradės vieni kitiem šypsotis. Viliamės, kad jaunimas patirs ne vieną akimirką džiaugsmo.

Neabejojame, kad išvykę iš renginio, žmonės perduos vieni kitiems vienybės potyrį, kuris įkvėpė visus lietuvius prieš 18 metų siekti bendro tikslo – tvirtos Lietuvos.

Kas, jei ne jaunimas, pakeis ateitį? Ateitis mūsų rankose, taigi, statykime, o ne griaukime!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis