Moksleiviai kviečiami kurti žalią pasaulį

Atliekų rūšiavimo bendrovė „Ecoservice“ pakvietė Vilniaus ir Trakų mokyklas dalyvauti akcijoje „Eko-mokykla“. Ekologiškos akcijos metu moksleiviai skatinami rinkti makulatūrą ir prisidėti prie žalio pasaulio kūrimo.

„Mus supančią aplinką ir gamtinius išteklius tausoja atliekų perdirbimas, prie kurio prisidėdami visi galime kurti žalesnį pasaulį. Akcijos „Eko-mokykla“ tikslas – šviesti vaikus ir ugdyti supratimą, kad keisti savo planetą galime jau nuo mažų dienų“, - sakė „Ecoservice“ generalinis direktorius Saulius Budrevičius.

Akcijoje norinčių dalyvauti mokyklų registracija vyks iki gegužės 15 dienos. Registruotis galima, susisiekiant su „Ecoservice“ administracija. Vėliau pagal sudarytą grafiką „Ecoservice“ darbuotojai aplankys kiekvieną „Eko-mokyklos“ dalyvę – pasvers ir surinks perdirbimui skirtą moksleivių makulatūrą. Iki birželio 15 dienos „Ecoservice“ paskelbs akcijos nugalėtojus.

Klasė, surinkusi daugiausia laikraščių, žurnalų ir kitų spaudinių, sąsiuvinių, popieriaus ir kartono, laimės pakvietimus į Vilniuje veikiantį „Vichy“ vandens parką.

Čia akcijos nugalėtojų lauks ne tiks maudynės, bet ir pamoka apie Polinezijos salyną, kurio dvasia alsuoja vandens parkas.

I, II ir III vietos laimėtojams taip pat teks 1 dienos trukmės kelionė-ekskursija autobusu į pasirinktą Lietuvos vietovę.

„Moksleiviams skirtą akciją, skatinančią daugiau dėmesio skirti mus supančiai aplinkai, organizuojame pirmą kartą. Ši „Ecoservice“ iniciatyva – tęstinė. Rudenį planuojame surengti panašią akciją, skirtą visos Lietuvos mokykloms“, - sakė S. Budrevičius.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis