Pagalbai festivalyje „Be2gether” bus atrinkti daugiau nei 250 savanorių

Kaip ir praėjusiais metais šiemet muzikos ir meno festivalis „Be2gether” organizaciniuose darbuose kviečiasi į pagalbą savanorius.

Darbui festivalyje ir iki jo bus atrinkti apie 250 savanorių ne tik iš Lietuvos, bet ir iš kaimyninių šalių, kurie gaus galimybę iš vidaus susipažinti su didžiausio kultūrinio įvykio Lietuvoje organizavimu.

„Į savanorystę mes žiūrime plačiau nei tik festivalio kontekste, mes norime stipriai vystyti savanorystės idėją Lietuvoje ir skatinti savanorišką veiklą įvariose programose, renginiuose ar tiesiog kasdieniniuose darbuose”, - teigia festivalio „Be2gether” savanorių srities koordinatorius Girvydas Duoblys.

Be žmonių, kurie savanoriškai be finansinio atlygio pasiryžta skirti savo laiko pagalbai, neįvyktų nė vienas didžiausias ir įspūdingiausias renginys.

Įvairiuose festivaliuose, sporto čempionatuose, muzikos, kino apdovanuojimuose dirba tūkstančiai savanorių. Daugybė žinomų muzikos ar meno pasaulio atstovų savo karjerą pradėjo būtent nuo savanoriavimo renginiuose.

„Savanoriaudamas gavau geros patirties, susipažianau su įdomiais žmonėmis ir turėjau unikalią progą pamatyti, kaip atrodo tokio mąsto renginio užkuliusiai”, - sako praėjusiais metais savanoriavęs festivalyje „Be2gether” Vitoldas Kasperavičius.

Festivalyje savanoriai gaus labai įvairaus darbo: teiks informaciją svečiams, lydės iš užsienio atvykusias muzikos grupes, padės darbuose prie scenų ir atliks dar daugybę dalykų, kurie yra svarbūs festivalyje kokybei.

Savanoriais gali tapti visi, sulaukę 16 metų ir pateikę užpildytą savanorio anketą festivalio organizatoriams. Šiemet „Be2gether” komanda likus mėnesiui iki festivalio rengs specialius mokymus, kuriuose savanoriai turės galimybę iš anksto susipažinti ir išmokti komandinio darbo pagrindų.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis