Vasara su „Menopoliu“

Jau išsvajota vasara, o su ja – įdomybių, nuotykių ir naujų įspūdžių nuojauta. Vasaros linksmybės atkeliauja ir į meno pasaulį. Šiaulių dailės galerija tęsia edukacinių programų ciklą vaikams ir jaunimui „Menopolis“.

Primename, kad tai - netradicinė garsių menininkų ir vaikų kūrybinio bendradarbiavimo erdvė, kurioje profesionalių menininkų ir lektorių vedamos paskaitos ir užsiėmimai formuoja savitą vaikų saviraišką, padeda jiems atrasti savo kūrybines galias.

2008 m. birželio 10 - 18 dienomis galerijoje vyks projekto „Menopolis“ kūrybinė vasaros stovyklėlė, kur vaikai kviečiami įdomiai ir netradiciškai praleisti savo laiką galerijos erdvėse.

Vyks įvairūs teminiai užsiėmimai, kuriuos ves profesionalūs Šiaulių bei Vilniaus miesto menininkai. Galima pasirinkti kurį nors vieną, keletą ar net visus penkis kūrybinius užsiėmimus: tapyti, kurti iš gipso, dekoruoti keramiką, kurti animaciją, fotografuoti. Kiekvieno užsiėmimo trukmė 2 – 3 valandos, jie vyks Šiaulių dailės galerijoje. Vaikams bus suteiktos kūrybos priemonės.

„Menopolio“ vasaros stovyklėlės užsiėmimai nemokami, tačiau reikalinga išankstinė registracija, nes vietų skaičius yra ribotas. Dėl išsamesnės informacijos ir edukacinių užsiėmimų laiko registruotis Šiaulių dailės galerijoje el. paštu: galerija@splius.lt.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis