Riedlentininkai keliauja per Lietuvą

Su riedlente aplink Lietuvą – toks bus keturių profesionalių riedlentininkų kitos savaitės maršrutas. Pirmadienį, birželio 9 d., Vilniuje startuoja „Red Bull Local Hero Tour“, kuriame jaunieji riedlenčių sporto talentai galės pademonstruoti savo įgūdžius net ir mažesniuose šalies miestuose, kur į jų pomėgį dar žiūrima skeptiškai.

Keturi riedlentininkai: Buazas Aquino iš Izraelio, vokietis Mackas McKeltonas, „braliukas“ latvis Madars Apse ir vienas geriausių Lietuvos riedlentininkų Tomas Jasulaitis ruošiasi žygiui per Lietuvą.

Per penkias dienas jie aplankys penkis Lietuvos miestus – pirmadienį išbandę riedlenčių parką prie Baltojo tilto Vilniuje jie keliaus į Kauną, Palangą, Radviliškį ir Panevėžį.

Planuojama įveikti apie 700 km autobusu, o kiek kilometrų per šias penkias dienas bus nuvažiuota riedlentėmis – niekas nesuskaičiuos.

Kiekviename mieste riedlentininkų komanda į riedlenčių parkus kvies vietinius riedlentininkus ir vertingais patarimais bei įkvėpiančiais pavyzdžiais skatins juos tobulėti.

Keliaujanti komanda tikrai turės ką pasakoti: šešiolikmetis latvis M.Apse pats neseniai dar tik svajojo, kad keliaus po svečias šalis su riedlente, o 28 m. B.Aquino ant riedlentės pirmą kartą atsistojo dar kai M.Apse net nebuvo gimęs.

Bus rengiamas ir dienos konkursas, kuriame galės varžytis visi norintys. Miesto geriausieji ne tik pajaus, ką reiškia būti „profu“ – atlikti triukus, vertinant komisijai, ir mojuoti gerbėjams nuo nugalėtojų pakylos – bet ir gaus unikalius trofėjus.

Renginiai kiekviename mieste prasidės 14 val., kad jauniausieji riedlentininkai spėtų grįžti iš mokyklos.

„Įsimintiniausias įvykis kol kas mano gyvenime – kai tapau profesionalu 2006-ųjų sausį. Po kiekvieno sėkmingai atlikto triuko jaučiau didelį emocinį pakilimą ir tai lyg mažas žingsnelis žygyje tobulumo link“, – prisimena 22 m. M.McKeltonas iš Berlyno.

Toks intensyvus ekstremalaus sporto turas Lietuvoje rengiamas pirmą kartą. Šalies riedlenčių sporto bendruomenei tai bus puiki proga papildyti ir atjauninti savo gretas. Tačiau viskas jaunųjų talentų rankose.

„Man patinka sporto šakos, kuriose daug laisvės ir viskas vyksta natūraliai, bet iš kitos pusės... reikia daug dirbti, jei nori ką nors pasiekti“, – aiškina M.Apse, jauniausias turo keliauninkas iš Ventspilio.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis