Ryt vyks gatvės krepšinio turnyras

Jau antrą vasarą birželio mėn. rengiamas gatvės krepšinio turnyras „T.N.T. Streetball Contest vol. 2“. Į šį renginį susirinks moksleiviai ir jaunimas ne tik iš Vilniaus, bet ir iš kitų Lietuvos miestų.

Organizatoriai siekia paskatinti jaunimą turiningai leisti laisvalaikį, o ne „stumti“ dienas gatvėje. Anot Mariaus (T.N.T. komanda), „šiuo renginiu norime atkreipti jaunimo dėmesi į tai, jog gyvenime galima turėti daug naudingų bei malonių užsiėmimų..."

Sporto ir hiphopo kultūros renginys vyks Vilniaus Gerosios Vilties vidurinėje mokykloje birželio 14 dieną, 12 val. Čia galėsite išvysti gatvės krepšinio varžymas 5x5, gatvės krepšinio kovą 1x1, krepšinio talentų kovas, „dėjimų“ į krepšį konkursą.

17.30 val. jus stebins hiphopo šokėjai. Vyks hip hop šokių kovos 2x2. Renginio metu aikštelėje pasirodys šokėjos, bei repo grupės: „Despotin Fam“, „Weeduart“, „NK_Smash“.

„T.N.T. Streetball Contest“ renginiais siekiama skatinti Vilniaus ir kitų šalies vietovių jaunimą būti fiziškai aktyviais žmonėmis, ugdyti jaunų žmonių savanorystės, lyderystės, organizacinius įgūdžius, sudaryti sąlygas sportuoti įvairių sportinių gabumų vaikams, nesiekiant sportinio meistriškumo ugdymo.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis