Praūžė „T.N.T. Streetball Contest vol. 2“ (foto)

Praėjusį šeštadienį, jau antrą vasarą iš eilės buvo surengtas gatvės krepšinio turnyras „T.N.T. Streetball Contest vol. 2“, Vilniaus Gerosios Vilties vidurinėje mokykloje, į kurį susirinko ne tik vilniečiai, bet ir jaunimas iš visos Lietuvos bei užsienio.

„Šiuo renginiu norime atkreipti jaunimo dėmesį į tai, jog gyvenime galima turėti daug naudingų bei malonių užsiėmimų,“ - teigia organizatoriai, siekiantys skleisti ne tik krepšinio kultūrą Lietuvoje, bet ir skatinti jaunimą būti fiziškai aktyviais, padėti jiems turiningai leisti laisvalaikį.

Šis renginys prasidėjo, kai 2007-aisiais penkiolikmetis Marius pamatė per „Youtube'' gatvės krepšinio turnyrą.

Kadangi Lietuvoje nieko panašaus nėra vykę, jis nusprendė pabandyti suorganizuoti renginį pats. Pirmasis blynas nebuvo labai prisvilęs, nes atsirado interesas rengti tokio pobūdžio turnyrus.

Šiųmetį turnyrą pats Marius vadina krepšinio švente, nes tai buvo ne tik krepšinio varžybų, bet ir šokių, repo, bei krepšinio talentų renginys, kuriame vyko gatvės krepšinis 5x5, 1x1, „dėjimų“ konkursas bei hiphopo šokių kovos 2x2.

Renginio metu grojo muzika, publiką šildė tokios grupės kaip ”Despotin Fam”, “Nk_Smash”, buvo „gyvo garso ansamblis" CHNOPS, kurie publikai suteikė galimybę išgirsti ir pamatyti beatbox šou.

Organizatoriai apgailestauja, kad netinkamai pasirinko renginio eigą, nes, pasak jų, buvo blogai paskirstytas krūvis, be to šiais metais oro sąlygos privertė renginį perkelti į mokyklos sporto salę. Tačiau džiugina tai, jog renginys pritraukė gerokai daugiau dalyvių bei aktyvių žiūrovų, iš kurių buvo jaučiamas dalyviams labai reikalingas palaikymas.

Turnyre dalyvavo apie 80-90 dalyvių ir jį stebėjo apie 200-300 žiūrovų. Be to, šiais metais turėjome ir rėmėjų, tad nereikėjo visko mokėti iš savo kišenės, kaip kad buvo praėjusiais metais, džiaugiasi organizatorius Marius.Šiais metais 5x5 rungties nugalėtojais tapo komanda „Sniegiai“, antra vieta atiteko „BornToFly“ komandai, trečia – „No Sight“.

1x1 rungties nugalėtojas – Lazio. Hiphopą 2x2 geriausiai sušoko Gediminas ir Edvinas, laiptu žemiau atsidūrė Fizzy'b ir El Nino(LV), treti liko ArNi ir Julius. Oro Karalium tapo Benas.

Apie kitus renginius organizatorius Marius teigė dar nenorįs kalbėti, nes toks organizavimas atima labai daug laiko bei jėgų, tačiau prasitarė, jog norėtų surengti perpus mažesnį renginuką, kuriame nebūtų 5x5 ir 1x1 rungčių…

Belieka palinkėti sėkmės bei laukti naujų Lietuvą spalvinančių renginių.Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis