Moksleiviai žinių troškulį malšins stovykloje

Projekto „JCI Sėkmės mokykla“ organizatoriai, veikliems vyresnių klasių moksleiviams organizuoja vasaros stovyklą. Liepos 13 – 19 dienomis, netoli Kauno esančioje „Pušyno stovyklos“ poilsiavietėje, žinių ir įgūdžių ištroškę jaunuoliai bendraus su geriausiais „Sėkmės mokyklos“ lektoriais.

„Šešias dienas truksiantys užsiėmimai su tikrais savo srities profesionalais „Sėkmės stovyklos“ dalyviams neabejotinai suteiks naudingų žinių ir reikalingų įgūdžių. Suplanavome tikrai aktyvią vasaros savaitę, kuri moksleiviams paliks ne tik gerų įspūdžių, bet ir pravers sėkmingai įgyvendinant ateities planus“, - sako „JCI Sėkmės mokyklos“ projekto vadovas Nerijus Buivydas.

Nuo pirmadieninio iki penktadienio „Sėkmės stovykloje“ vyks ne tik teoriniai bei praktiniai užsiėmimai, bet ir atpalaiduojantys juoko jogos, šokių, rytų kovos menų, spalvų terapijos užsiėmimai. Pirmąją savaitės dieną į mokymus pakvies verslininkas Aurimas Vietrinas. Moksleiviai klausysis paskaitų apie lyderystę, verslumą ir išgirs įkvepiančių sėkmės istorijų.

Antradienį užsiėmimus ves verslo konsultantė, žmogiškųjų išteklių valdymo specialistė Liana Mogišaitė. Ji suteiks galimybę sužinoti komandinio darbo subtilybių, kurias bus galima įgyvendinti praktiškai. Visą savaitę stovyklos dalyviai atliks komandinį darbą. Trečiadienį UAB „Sėkmingi sprendimai“ direktorius ir „Inspiration.lt“ lektorius Tomas Jocius atskleis, kas svarbiausia, norint pradėti nuosavą verslą, kaip siekti finansinės laisvės ir įgyvendinti „amerikietiškąją“ svajonę.

Ketvirtadienis - viešo kalbėjimo įgūdžių lavinimo diena. Sėkmingus šios dienos dalyvių rezultatus užtikrins „Oratio lingua“ įkūrėjas Chris Nichol ir Rima Sasnauskienė - VPU edukologijos ir psichologijos magistrantė, ne tik baigusi Lietuvos muzikos ir teatro akademiją, bet ir turinti ilgametę sceninę patirtį. Ketvirtadienį stovyklos dalyviai taip pat galės individualiai sužinoti, kokį asmenybės potencialą turi ir kur dar reikėtų tobulėti.

Penktadienį vyks konkursas, kuriame stovyklautojai išbandys per visą savaitę išmoktus dalykus, o nugalėtojams bus įteikti vertingi prizai. Tačiau, pasak organizatorių, pats vertingiausias prizas atiteks visiems – tai naujai įgytos žinios, neįkainojama patirtis ir stovyklos draugai.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis