Panevėžio jaunieji šauliai ir vėl pirmi

Praėjusį savaitgalį Panevėžyje vyko dešimtosios Lietuvos šaulių sąjungos jaunųjų šaulių sporto žaidynės. Komandinėje įskaitoje Panevėžio apskrities šaulių 5-osios rinktinės jaunųjų šaulių komanda iškovojo pirmąją vietą – rašo dienraštis „Panevėžio balsas“.

Žaidynės prasidėjo šv. Mišiomis Švč. Trejybės bažnyčioje ir iškilminga eisena miesto gatvėmis. Jaunuosius šaulius pasveikino Krašto apsaugos ministras Juozas Olekas, Panevėžio miesto meras Povilas Vadopolas, KASP Vyčio apygardos 5-osios rinktinės vadas pulkininkas leitenantas Ričardas Leikus bei Lietuvos šaulių sąjungos vadas Juozas Širvinskas.

Kaip PB sakė Panevėžio apskrities šaulių sąjungos rinktinės vadas pulkininkas leitenantas Vladas Petkevičius, į žaidynes buvo susirinkę kone 400 jaunuolių iš visos Lietuvos bei keli svečiai iš Latvijos.

Panevėžio apskrities 5-ajai šaulių rinktinei atstovavo jaunieji šauliai iš Panevėžio, Biržų, Rokiškio, Kupiškio bei Ramygalos miestų kuopos. Kaip ir buvo tikėtasi, Panevėžio šauliai lyderiavo. Labiausiai panevėžiečiai pasižymėjo šaudymo ir krepšinio 3x3 varžybose.

Taip pat pirmąją vietą Panevėžio jaunieji šauliai iškovojo ir nekonkursinėje „Būrių rikiuotės konkurso“ rungtyje.

Komandinėje įskaitoje Panevėžio apskrities šaulių 5-osios rinktinės jaunųjų šaulių komanda iškovojo pirmąją vietą.

„Tarpusavio bendradarbiavimas, puikus komandinis darbas ir pasitikėjimas komandos draugais – buvo pagrindinės savybės, padėjusios komandai jau trečiąjį kartą užlipti ant aukščiausio įvertinimo laiptelio“, – džiaugėsi rinktinės vadas V.Petkevičius.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis