Kaip „Freaks on Floor“ į „Euro-Rock 2008” keliavo (foto)

Prisiminkime šių metų gegužės pirmosios vakarą, Vilniaus klubą „Tamsta“, kur įvyko kasmetinio jaunimo muzikos konkurso „Euro Rock Vilnius“ finalas. Jame dalyvavo penkios grupės (D.S.., „Cool Gardens“,„ Freaks On Floor“, „Graveyard“, „This“), pasidalinusios tris prizines vietas.

Konkurso pirmosios vietos nugalėtojams atiteko kelionė į jaunimo muzikos seminarą „Euro Rock“, prasidedantį Vokietijoje, Duisburge. Renginys startavo rugpjūčio 3d. ir tęsis dvi savaites.

Per šį laikotarpį lietuvaičiai „Freaks on Floor“ planuoja koncertuoti keliuose Vokietijos miestuose, aplankyti Prancūzijos įrašų studiją bei jaunimo muzikos scenas ir galiausiai perskelti į Didžiosios Britanijos klubus.

Viso seminaro metu su grupėmis dirba ir jas atkakliai moko geriausi įvairių sričių specialistai, seminaro metu bus įrašinėjamos dainos kasmetiniam „Euro Rock“ CD.

Šiuo metu Vokietijoje grupė groja festivaliuose bei koncertuose, bendradarbiauja su prodiuseriais bei muzikinio pasaulio atstovais.

Kartu su „Freaks on Floor“semiare dalyvauja dar trijų šalių atstovai: „Fools Errant“ iš Vokietijos, „Crope Circle“ iš Prancūzijos, „Castillo“ iš D.Britanijos.Kad pasidalintų savo pirmosios muzikinės kelionės patirtimi: džiaugsmais ir įspūdžiais, Lietuvos vaikinų grupė pasikvietė į Vokietiją ir mus, DELFI gatvę.

Siūlome skaitytojams virtualią kelionę po tarptautinį jaunimo muzikos seminarą, kurio metu dalyvausime įvairiuose renginiuose, koncertuose, „lindėsime“ muzikinėse dirbtuvėse bei repeticijų salėse. Viską sužinosite ir jūs.„Freaks on Floor“ kelyje

Taigi, mūsų kelionė į Vokietiją prasidėjo anksti ryte, autobusiuku išvykome iš Vilniaus. Susispaudę susigrūdę, pasiėmę visus instrumentus, septyniese išrūkome į Vakarus.

Kaip ir pridera, lankėme pakelės degalines, išbandinėjome įvairiausias užeigas ir Lenkijos ežerus – karstėmės ir landžiojome kur tik galėjome.Lenkijoje išklaidžiojome aplinkkelius, beieškodami „padorių kelių“, tačiau taip jų ir neradę, vis tiek pasiekėme Vokietiją. Kitą dieną, Lenkijos keliais, užsukome į Olandiją pigesnio kuro užsipilti.

Galiausiai atvykę į Duisburgą, išsipakavome daiktus ir... sušokome kas groti, o kas stalo futbolo žaisti. Vakare įvyko pirmieji pasirodymai, seminaras „Euro-Rock 2008” prasidėjo. Kur ką kada matėme papasakosime kituose reportažuose.Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis