Dalyvaukite videoprojekte – „Lietuva savaip. Istorinės žinutės“

Įniršti išgirdęs, kad kažkas nežino, kurioje pasaulio pusėje yra Lietuva? Pabodo stereotipinės kalbos apie tautiečius? Burk komandą arba griebkis darbo vienas ir kurk 1-3 minučių filmą - laišką, kuris bus tavo bilietas į jau antrus metus vykdomą videoprojektą „Lietuva savaip. Istorinės žinutės“.

Praėjusį sezoną „Forum Cinema Vingis“ kino teatre rodytais dalyvių filmukais ir apdovanojimais viskas nesibaigė... Geriausia dalis - specialistų ir pradedančiųjų kurtas trumpametražis filmas „Egzas“. Šiemet projektas galingesnis – nepraleisk progos!

Atskleisk lietuvišką paslaptį... Apsižvalgyk „užsienietiškose“ interneto svetainėse - ten gausu neteisybės ir pasenusių tiesų apie Lietuvą ir lietuvius... Tu gali viską keisti!

Savo dokumentiniu filmu įrodyk pasauliui, kad tavo šalis nusipelnė būti žinoma. Nesvarbu amžius - kiekvieno patirtis - įdomi, svarbu didelis noras parodyti Lietuvą svaip.

Dalyvauk projekte, pasitelkdamas išmonę - bet kokia kūryba sulauks dėmesio. Niekad nebandei imtis kino meno? Pats laikas, nes dabar tu gali sulaukti profesionalų dėmesio.

Nebijok jokios stilistikos ar žanro. Neišsigąsk savo ateities - galbūt tavo kelias lietuviško kino aukštumų link prasidės būtent čia. Tavo filmuotas laiškas gali apskrieti žemę.

Registruokitės, užpildydami paraišką, ir siųskite ją elektroniniu pašto adresu istorineszinutes@gmail.com.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis