Skelbiami šiurpiausių nuotraukų konkurso nugalėtojai

Šiurpiausių nuotraukų konkursas, kurį organizavo DELFI ir leidykla „Alma littera“, baigėsi. Žemiau skelbiame penkis nugalėtojus ir dovanojame jiems po vieną britų rašytojų Rodericko Gordono bei Briano Williamso knygą „Tuneliai“.

Per dvi savaites sulaukėme įvairių nuotraukų: ir tokių, kuriose užfiksuota kažkas tikrai šiurpaus, ir tokių, kurios atrodo niūriai, bet gąsdina ne visus, ir netgi komiškų ar „pasiskolintų“ iš interneto vaizdelių. Buvo labai sunku nuspręsti, kuriose įamžinti patys košmariškiausi vaizdai, todėl prizai skiriami ne tik už šiurpą keliančias, bet ir originalias ar įdomias fotografijas.

Knygą „Tuneliai“ laimėjo Mindaugas Ramoška, kurio dvi nuotraukos sulaukė palankiausių skaitytojų įvertinimų ir nemažai jų komentarų. Prieš veidrodį stovinti ir savo atvaizdo nematanti mergaitė įvertinta 4,10 balo, o prieš tą patį veidrodį plūduriuojantis vaiduoklis – 3,98 balo.

Kita knyga keliauja Rūtai Rusovič už dvi dailias ir kai kam šiek tiek baisokas nuotraukas pavadinimu „Apgaulingas bučinys“, kuriose užfiksuota mergaitė, bučiuojanti ir… beveik bandanti suvalgyti mažą pelytę ar žiurkiuką.

Knygą taip pat gaus Irmantas Gelūnas, tarp kelių meniškų nuotraukų atsiuntęs karvės iš nerealaus pasaulio fotografiją.

Ketvirta knyga skiriama vilniečiui Rimui, už užfiksavusiam Šaudyklos gatvės lentelę kapinių fone. Kažkas, sprendęs, kaip pavadinti gatves, nelinksmai pajuokavo…

Paskutinę knygą laimi Aleksandras Alvikas, atsiuntęs net 10 nuotraukų. „Tuneliai“ jam skiriami už bene labiausiai skaitytojams patikusią nuotrauką „Anties siela varlės namuose“ ir originalius fotografijų pavadinimus.

Apie laimėjimą ir kaip atsiimti prizą nugalėtojus informuosime asmeniškai.

Visas konkurso dalyvių nuotraukas galite pamatyti čia.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis