Jaunųjų paveldo saugotojų darbų paroda

Baigėsi pavasarį skelbtas ir vasarą vykęs nacionalinis moksleivių kūrybos konkursas „Mūsų paveldas ir aš“. Konkurso organizatorė Ieva Brukaitė, Socialinės ir ekonominės plėtros centro projektų vadovė, džiaugiasi nuoširdžiu vaikų ir jaunimo dėmesiu aktualiai kultūros paveldo temai ir yra maloniai nustebinta moksleivių aktyvumu.

Lietuvos gimnazijų, vidurinių, pagrindinių, profesinių, meno mokyklų 3 – 12 klasių moksleiviai atsiuntė beveik pusantro tūkstančio kūrinių: fotografijų, piešinių, grafikos ir tapybos darbų, koliažų, komiksų, vitražo ir keramikos darbų. Iš jų komisija, vadovaujama dailėtyrininkės Nijolės Nevčesauskienės, atrinko pusantro šimto įdomiausių, meniškiausių ir geriausiai konkurso potemes „Gyvasis paveldas ir aš“, „Nenoriu, kad išnyktų!“, „Bažnyčios – dangaus kolonos“, „Paveldėta tikrovė ir legendos“ atitinkančių darbų.

Rugsėjo 24 dieną Vilniaus vaikų ir jaunimo meno galerijoje, įsikūrusioje Vilniaus mokytojų namuose, bus atidaryta darbų paroda. Renginio metu Socialinės ir ekonominės plėtros centras geriausiai įvertintų darbų autorius apdovanos vertingais rėmėjų įsteigtais prizais.

Visas geriausias fotografijas ir nedidelę dalį piešinių galima pamatyti virtualioje kultūros paveldo mėgėjams skirtos svetainės

  • galerijoje .

  • Parašyk Redakcijai

    Sekite mus:

    Prenumeruok

    Naujienlaiškį

    Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis