Tarptautinis vaikų ir jaunimo filmų festivalis

Įsibėgėjus naujiems mokslo metams, rugsėjo 26 d.– spalio 3 d., jaunieji kinomanai kviečiami į penktąjį Tarptautinį vaikų ir jaunimo filmų festivalį, kurio šiųmetė tema - „Pasaulio kinas – kultūrų dialogai”.

Europoje 2008 – kultūrų dialogo metai, gyvename daugiakultūrinėje visuomenėje ir privalome pažinti kitą bei kitokį jos narį. Tačiau kaip kultūrinių skirtumų susikirtimas paveikia mus asmeniškai, ar pajėgiame susidoroti su kasdiene įvairove aplink mus, ar galime išugdyti šių skirtumų supratimą, ar gali skirtingos kultūros egzistuoti kartu, domėtis viena kita, priimti ir gerbti viena kitą? Kaip atrasti save pripažįstant skirtumus, neužgaunant vieni kitų?

Atsakymus į visus šiuos klausimus bus proga išvysti 10-tyje Tarptautinio vaikų ir jaunimo filmų festivalio juostų iš Indijos, Brazilijos, JAV, Tailando, Švedijos, Nyderlandų, Belgijos, Portugalijos, Islandijos ir Estijos.

Pirmas ir vienintelis Tarptautinis vaikų ir jaunimo filmų festivalis – reikšmingas Lietuvos kultūrinio gyvenimo įvykis, praplečiantis kokybiškų vaikams skirtų renginių spektrą.

Penktus metus iš eilės rengiamas sostinėje jis sutraukė kinu besidominčius vaikus, jaunimą, tėvelius bei mokytojus iš visos Lietuvos – sulaukta per 5000 žiūrovų. Didelis dėmesys festivalyje skiriamas skirtingų kultūrų pristatymui ir pažinimui – per meninę, jaunimui priimtiną veiklą sieksime supažindinti vaikus ir jaunimą su įvairiomis kultūromis, papročiais, tradicijas, bet ir skatinti kultūrinį dialogą, savitarpio supratimą.

Filmukus galėsite pamatyti kinocentruose „Skalvija“ ir „Coca-Cola Plaza“.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis