Laimėk bilietus į nepamirštamą „Cinema Bizarre“ koncertą Vilniuje (TESTAS)

„Cinema Bizarre“ – vokiečių jaunimo roko grupė, 2005-aisiais susikūrusi Berlyne. Jų muzikos stilius sunkiai apibūdinamas – tai „glam“ rokas, gotiškasis rokas, „new wave“ stilius su progresyvaus roko elementais.

2007-aisiais, pasirašę sutartį su „Island Records“, jie išleido debiutinį albumą „Final Attraction“, tapusį kultiniu Vokietijoje, Austrijoje bei dar keliose Europos šalyse.

2008-aisiais jaunieji rokeriai tapo vienais iš Vokietijos „Eurovizijos“ nacionalinės atrankos finalininkų, bet ten nusileido grupei „No Angels“.

Vokiečiai „Cinema Bizarre“ lyginami su garsiaisiais „Tokio Hotel“ ir kaltinami iš Billo nukopijavę įvaizdį. Barniai nerimsta iki šiol, tačiau „Tokio Hotel“ kojos jau turi drebėti, nes „Cinema Bizarre“ populiarumu kėsinasi aplenkti ir juos.

„Mūsų muzika – tarsi sprogimas, muzikine ir emocine prasme. Savo dainomis mes norime užkerėti žmones ir vesti juos į fantazijų pasaulį,“ – teigia grupės lyderis Strify.

Ekstravagantiški ir tuo pat metu be galo mieli „Cinema Bizarre“ pakerės Lietuvos publiką vieninteliame koncerte Vilniuje.

Spalio 22 dieną Utenos pramogų arenoje garsieji „Cinema Bizarre“ pristatys debiutinį albumą „Final Attraction“.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis