Helovyno naktį - techno mobilizacija

Ar atlaikys? Pirma mintis šovusi į galvą, pagalvojus apie tai, kas vyks spalio 31 d. Tai jau antrasis „Re:5pect" komandos ciklo „Kodas" vakarėlis. Šį kartą jie kviečia visus techno gerbėjus mobilizuotis Helovino naktį vienoje mistiškiausių ir gražiausių Vilniaus vietų - ant Tauro kalno esančiame „Mulen Ružas” klube.

Mobilizacijai vadovaus svečias iš Kroatijos Lukas Baumannas, kaimynas iš Latvijos Gestapo, ir lietuviškoji trijule Daimon ir Pagalve iš „Techstylism“ komandos, bei „Re:5pect“ komandos atstovas Cyber.

Iš pažiūros kuklus ir ramaus būdo vaikinas, užaugęs karo nuniokotoje šalyje - Kroatijoje, pašaukimą rado muzikoje. Tai - Lukas Baumannas. Tačiau atsistojęs už pulto iš kuklaus žmogaus jis virsta žmogumi, besidominčiu pirmykšte žmogaus prigimtimi.

Anot jo, būtent techno muzika ir atskleidžia tą prigimtį - tai nuožmu, smarku. Grodamas industrial ir Birmingham techno, jis nepalieka nei vieno klausytojo abejingo.

Šiuo metu jo kūrybą leidžia „Mainout", „Infecta", „Arms" ir „Emergence" leidybinės kompanijos. Šiose kompanijose leidžiamos plokštelės pasižymi sunkesne ir aštresne techno muzika. Tačiau Lukas nebijo eksperimentuoti.

Dukteriniame „Emergence” leible „IOUMP3” jis yra išleidęs septynis skaitmeninius kūrinius, kuriuose galima aptikti ir šiltų ambient garsų ir industrinių ūžesių.

Kiekvienas jo pasirodymas yra vis kitoks, todėl Lukas Baumannas lietuviams surengs gyvą pasirodymą be plokštelių.

„Tai neįtikėtina," - sakė geras kroato bičiulis Gestapo, po žinios, jog pas mus atvyksta Lukas Baumannas. - Jis man yra dark techno Dievas".

Gestapo - ne tik Latvijoje, bet jau ir Lietuvoje puikiai žinomas atlikėjas. Jis net nedvejodamas sutiko atvykti dar kartą pas mus ir groti.

Latvijos techno tėvas ne tik groja, bet ir kuria muziką, organizuoja vakarėlius. Susidomėti muzika jį įkvėpė „Drumcode“, „Tresor“ ir „Hybrid“ kompanijos. Savo kelio paieškas pradėjęs nuo schranz muzikos garsų, save jis atrado su tamsiais ir industriniais techno garsais.

Tai ketvirtas Gestapo pasirodymas Lietuvoje šiais metais. Pavasarį jį galėjome išgirsti Kaune, o vasarą elektroninės muzikos festivalyje „Tundra“.

Taip pat vakarėlyje savo demoniška energija dalinsis ir Lietuvos atstovų trijulė. „Leiskite groti ilgiau," - pasakė vienas iš „Techstylism“ komandos atstovų Daimon, kai buvo paprašyta groti pusantros valandos.

Be šio didžėjaus, matyt, jau nebeįmanoma įsivaizduoti techno vakarėlių. Taip pat pasirodys Daimon kolega ir vienas žinomiausių Lietuvos techno muzikos didžėjų, jau dvylika metų stovintis už pulto, Pagalvė.

Tie, kas juos girdėjo legendiniame bunkeryje „Vault", puikiai žino, ką jie sugeba, o tie, kas negirdėjo, turės progą išgirsti.

Helovino naktį užbaigs monstrų hardtechno DJ Cyber iš „Re:5pect“ komandos. „Jo teikiami schranz kirčiai kviečia kūną skandinti naikinimo mene," - tokius atsiliepimus galima rasti apie šį vyruką po jo pasirodymų.

Helovino naktį dalyvaus VJ'ėjai: VooZ2, Gutshi bei Tokiku. Šie vaizdo kalviai žadėjo išlieti savo energiją per projektoriaus lęšį.

Mobilizuosimės spalio 31 d. 22 valandą.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis