Išmok užsidirbti nedirbdamas!

Norisi naudingai išnaudoti laiką po pamokų ir sužinoti kažką naujo? Nusibodo prašyti pinigų iš tėvų? Pasitaikė puiki proga: sudalyvauk šiemet jau dvyliktąjį kartą vyksiančiame „Investiciniame žaidime“ (www.invest-game.com) ir išmok priversti pinigus dirbti tau!

Didžiausias ir seniausias akcijų rinkos simuliacinis žaidimas Baltijos šalyse, kuriame be jokio mokesčio gali dalyvauti kiekvienas, prasidėjo jau šių metų spalio 27 dieną, tačiau dar ne per vėlu prisijungti ir ne tik įgyti neįkainojamų žinių bei patirties, bet ir varžytis dėl didelių prizų.

„Investicinis žaidimas” - projektas organizuojamas grupės aktyvių ir ambicingų studentų, priklausančių Stokholmo ekonomikos mokykloje Rygoje veikiančiam Investiciniam fondui, kartu su “Swedbanku”.

Žaidimo tikslas yra paskatinti žmones domėtis finansais ir investavimu, suteikti reikalingų žinių ir taip prisidėti prie jaunųjų investuotojų ugdymo.

Dalyviai, kuriems pavyks įvykdyti žaidimo tikslus ir pasiekti didžiausią „pinigų“ grąžą pirmame bei antrame etapuose, bus apdovanoti ne tik žiniomis bei šlove, bet ir piniginiais prizais.

Kiekvienas žaidėjas gali laimėti iki 1000 eurų, o visas prizinis fondas šiemet siekia net 3000 eurų. Be to, kiekvieną savaitę bus išrinktas geriausias žaidėjas, kuriam atiteks gryno aukso moneta.

Visiems norintiems dalyvauti pravartu žinoti, jog pagrindinės taisyklės lieka nepakitusios – žaidimas vyks dviem etapais. Antrąjį etapą, kuris prasidės sausio 12 dieną, pasieks 500 geriausiai pasirodžiusių pirmajame.

Kiekvienas užsiregistravęs dalyvis galės valdyti iki trijų virtualių 100 000 eurų vertės portfelių. Įdomu tai, kad šiemet bus galima prekiauti ne tik akcijomis, bet ir biržoje prekiaujamais fondais (ETF), taigi dalyviai galės pasiekti ne tik Lietuvos, Latvijos, Estijos, Rusijos, Suomijos bei Švedijos, bet ir viso pasaulio rinkas.

Daugiau informacijos apie „Investicinį žaidimą 2009“ galima rasti internetiniame puslapyje www.invest-game.com.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis