Išmok gyventi ir džiaugtis!

Po truputį traukiantis darganotam rudeniui ir artėjant baltaskruostei žiemai, Lietuvos vaikų ir jaunimo centras (LVJC) pristato naują projekto „Sėkmės akademija“ veiklą - „Mokausi gyventi“.

2007 metais atidaryta „Sėkmės akademija“ moko jaunimą pasitikėjimo savimi, lyderystės, atsakomybės, kritinio mąstymo, verslumo, bendravimo, baimių nugalėjimo...

„Sėkmės akademija“ jau pritraukė begalę studentų į „Jaunųjų ekonomistų“, „Komunikacijos meno“, „Kūrybiškumo ugdymo“, „Lyderystės meno“ ir kitas veiklas.

„Mokausi gyventi“ – tai nauja akademijos veikla, skirta 10-14 metų vaikams, kurios metu bus lavinami įvairūs jų įgūdžiai. Šių susitikimų metu vaikai mokysis pasitikėti savo jėgomis, susidoroti su kasdienėmis problemomis.

Programoje bus lavinami ir bendravimo bei bendradarbiavimo įgūdžiai - tolerancija, atsakomybė, kritinis mąstymas ir dar daugybė gebėjimų, kurių reikia, norint sėkmingai prisitaikyti, įsilieti į šiuolaikinę visuomenę ir tapti aktyviais jos nariais.

Anot veiklos vadovės Viktorijos Sakapilvytės, kasdieniame gyvenime vaikai susiduria su daug išbandymų, todėl būtina juos tinkamai ugdyti, kad jie užaugtų visavertėmis asmenybėmis. „Suaugusieji dažnai galvoja, kad tik jie turi problemų, tačiau vaikų pasaulis ne ką mažiau sudėtingas.

Lankydami šiuos užsiėmimus, vaikai išmoks, pavyzdžiui, spręsti problemas mokykloje – gerai sutarti su mokytojais, bendrauti su klasės draugais, atsispirti patyčioms ir patys mokysis nesityčioti iš kitų.

Šie užsiėmimai formuos stiprią, savimi pasitikinčią, motyvuotą asmenybę“, - pasakoja V. Sakapilvytė.

Daugiau informacijos rasite Lietuvos vaikų ir jaunimo centro tinklalapyje.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis