Perskaitytų knygų namai arba kur slepiasi milijonas?

Lapkričio pabaigoje internetinėje erdvėje startavo naujas projektas – perskaitytų knygų knygynas – Sena.lt. Šiame tinklalapyje lankytojai gali parduoti ar dovanoti perskaitytas knygas, o knygų gurmanai pirkti ilgai ieškotų leidinių.

“Tiesiai… į dešinę… atsisukite veidu į knygų lentyną! Parduodami nebereikalingą knygą, jūs ne tik prikelsite ją antram gyvenimui, padėsite išsaugoti vieną-kitą medelį, atlaisvinsite vietą lentynoje, bet dar ir užsidirbsite pinigų. O pigiau nusipirkę norimą knygą Sena.lt, sutaupysite dar vienai!” – rašoma perskaitytų knygų internetinio knygyno puslapyje.

Sena.lt knygyno misija – sugrąžinti knygas į kiekvieno namus. Puslapyje lankytojai nemokamai gali talpinti skelbimus apie parduodamas arba dovanojamas knygas ir žurnalus.

Puslapis Sena.lt skirtas visiems turintiems nors vieną perskaitytą, nereikalingą knygą. Ypač internetinis knygynas pasitarnaus moksleiviams ir studentams, ieškantiems knygų, reikalingų mokslams, kurios dažniausiai yra nepigios, teigia internetinio knygyno savininkai.

Tų, kas mokosi užsienio kalbų, čia laukia skyrelis, kuriame talpinami leidiniai įvairiomis užsienio kalbomis. O visi, ieškantys įdomios knygos, artėjant ilgiems žiemos vakarams ras ją vienoje iš 14 teminių kategorijų, pradedant grožine literatūra, baigiant vadovėliais ar žurnalais.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis