Tarptautinis jaunimo šokių festivalis „Lietaus žydėjimas”

Lapkričio 28-30 dienomis Vilniuje vyks 5-tasis tarptautinis jaunimo šokio festivalis „Lietaus žydėjimas“. Jubiliejinis festivalis, kurį organizuoja Lietuvos vaikų ir jaunimo centras, kiekvienais metais pritraukia šimtus dalyvių ne tik iš Lietuvos, bet ir iš Europos šalių.

Šiais metais laukiama ypatingų svečių iš Didžiosios Britanijos, kurie ne tik pristatys savo programas, bet ir ves edukacinius seminarus.

2008 metų festivalis sukvietė į Vilnių beveik 90 įvairaus žanro jaunimo šokio kolektyvų. Net tris dienas truksiantis renginys kviečia apsilankyti visus – ir mažus, ir didelius, ir šokančius, ir nešokančius.

Savo gebėjimus šokantis jaunimas ir jų vadovai galės tobulinti net šešių profesionalių, pasaulinio lygio šokio meistrų vedamuose seminaruose. Festivalio dalyviai galės išbandyti Contemporary Rock, Locking, Top-rock, Rocking, Hause ir pirmą kartą Lietuvoje Waacking šokių stilius.

Šių metų festivalis ypatingas ne tik tuo, kad jis jau penktasis, jubiliejinis, bet ir tuo, kad finalinis renginys skirtas visuomenėje aktualios problemos sprendimui ir organizuojamas kartu su Lietuvos AIDS centru.

Lietuva jau 20 metų gyvena su ŽIV ir AIDS problema. Didžiausias pavojus, šiandien kylantis jauniems žmonėms – ne tik žinių, bet ir įgūdžių bei gebėjimų teisingai pasirinkti rizikingoje situacijoje, stoka.

Jaunimo įtraukimas ir aktyvus dalyvavimas prevenciniuose renginiuose yra viena iš informacijos apie šią problemą teikimo formų, efektyvi tuo, kad jaunimo lyderiai, atlikėjai ir grupės perteikia teisingą informaciją, skatinančią įvertinti tinkamo pasirinkimo galimybes, išsaugant sveikatą.

Pirmąją dieną kviečiame atvykti į konkursinę festivalio dalį, kurioje dalyvaus įvairių šokių stilių kolektyvai. Antrąją dieną Lietuvos vaikų ir jaunimo centre vyks seminarai, kuriuos ves pasaulyje pripažintų Londono grupių „Inko dancers“, „Bad Taste Cru“ bei Švedijos trupės „Moves Per Minute“ atlikėjai. Festivalio vinimi taps nemokamas lapkričio 30 d.

,,Siemens arenoje“ pasaulinei AIDS dienai skirtas finalinis koncertas, kuriame pasirodys festivalio svečiai bei laureatai ir jau gerai žinomos bei mėgstamos Lietuvos grupės „Suicide DJ's", "Skamp“ ir „Inculto“. Renginį ves grupės „G&G Sindikatas“ lyderis Svaras.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis