DJ konkurse – kūriniai ir iš Vokietijos (4) (audio)

Šiandien DELFI gatvės skaitytojų ir šokių muzikos gerbėjų laukia netikėtumai. Pristatome DJ konkurso dalyvių miksus, kurie ne tik miksavo šokių muziką, tačiau ir jungė skirtingų stilių muzikos kūrinius.

Štai Lukas Yla taip ir padarė. Mikse jis sujungė Gven Steffani „Sweet Escape“, „Crank that“ „Soulja boy“, 50 Cent, Justino Timberlake’o „Ayo Technology“ ir Nelly Furtado dainas.

Kaip jam pasisekė, galite įvertinti, paklausę kūrinio.

LUKAS - Mix

Tuo tarpu Ignas Venslavičius redakciją nustebino trumpai, bet jausmingai pristatęs savo grojamą muziką: „Taip kaip mūsų gyvenimas - skaudus, liūdnas, linksmas, džiaugsmingas - taip ir muzika gali būti tokia. Joje aš atrandu save, ji parodo mano asmenybę. Švelnūs garsai tai lyg vaistai ausims ir visam kūnui, būtent tokį miksą ir pabandžiau sudėti“.

Ką gi – klausom.

IGNAS - MixNerijus Stankuis, gyvenantis Kauno rajone atsiuntė savo miksą, pavadintą „Myrka - Mix“. Jei teigė nesinaudojantis ir net neturintis mobiliojo telefono, taigi jei norėtume jį pakviesti į radijo laidą, tektų su juo susisiekti internetu, o gal ir kalbinti „Skype’u“.

 • NERIJUS - Myrka Mix

  Lauryno Šimo – DJ Laurio miksas mus pasiekė net iš Vokietijos. Lauris mokosi Vokietijos lietuvių „Vasario 16-osios" gimnazijoje. Jis dešimtokas ir šis jo miksas – pirmasis muzikinis darbas. Taigi, dėkojame Lauriui už atkaklumą ir vertiname jo pirmąjį darbą.

  DJ LAURIS - Silence

  Visi skaitytojai taip pat pasekite Laurio pavyzdžiui ir jei dar nė karto nemiksavote – pradėkite. Nepamirškite dalyvauti mūsų jaunųjų DJ konkurse. Taisykles rasite

 • čia .

  Nepamirškite redakcijai atsiųsti savo vardo, pavardės ir kontaktinių duomenų (mob.tel.)

  Tie, kurie jau atsiuntė savo miksus be prisistatymo, prašome pakartotinai atsiųsti mikso pavadinimą ir savo duomenis redakcijai, kitaip negalėsime Jūsų apdovanoti ar pakviesti miksuoti ZIP FM eteryje.

 • Parašyk Redakcijai

  Sekite mus:

  Prenumeruok

  Naujienlaiškį

  Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis