Jaunųjų DJ konkursas: „pasakyk, ką klausai, pasakysiu, ar tu laimingas“ (5)(audio)

Dainius, pseudonimu cANDY, ilgai dvejojęs taip pat nusprendė dalyvauti DELFI gatvės DJ konkurse. Nors jam jau 25-eri metai, jis save laiko jaunuoju didžėjumi ir klausytojų teismui siūlo savo naują kūrinį.

Dainiaus miksuojami muzikos stiliai: house, electro house, funky house, minimal. Save jis apibūdina kaip draugišką, linksmą ir pakvaišusį dėl muzikos šiaulietį.

Taigi, tikrinam.

 • cANDY - Mix

  Kitas DELFI jaunųjų DJ konkurso dalyvis – DJ komanda Crazy C&M. Jos nariai Crazy C ir Crazy M. „Pavadinimas atspindi mūsų charakterius ir bruožus. Publikai save perteikiame muzika. Nenorime būti garsūs ar įžymūs, tačiau linksminti publiką - mūsų hobis.“

  Komanda specialiai nepateikė filmuotos medžiagos iš savo organizuotų vakarėlių (nors gal derėjo): „mes norime, kad mus vertintų ne pagal tai, kokie mes esame, bet pagal mūsų grojamą muziką,“ – teigia Craz’eriai.

  Komanda DELFI skaitytojams pristato miksą „Red Skyline“. „Jis atspindi mūsų vertybes ir muziką, kuri mus pakelia iki aukštumų. Šis miksas išugdė ir mūsų moto: pasakyk, ką klausai, pasakysiu, ar tu laimingas,“ – pasakoja apie save DJ komanda Crazy C&M ir pristato savo kūrinį.

  Pasiruošę?

  CRAZY C&M - Red Skyline

  Kitas DELFI gatvės DJ herojus - Tomas. Jam neseniai sukako 25. Šiuo metu Tomas gyvena Anglijoje.

  „Elektronine muzika pradėjau domėtis nuo 13 metų, žinoma, mano kūryba anksčiau toli gražu nebuvo tokia, kokia yra dabar. Pro mano ausis prabėgo nemaža dalis muzikos evoliucijos.

  Muzika - neatsiejama mano gyvenimo dalis. Mano grojami stiliai įvairūs: nuo progressive iki tech-house, progressive-tech, techno.

  Kūrinys, kurį pristatau jūsų dėmesiui yra iškarpa iš mano naujo mikso.

  Miksuodamas kūrinius, labai daug dėmesio skiriu technikai, kurios mokausi savarankiškai: stebėdamas, klausydamas kitų bei iš savo padarytų klaidų“, - pasakoja apie save Tomas.

  Tommy H - Lack Of Light (Demo Cut)  O tu dar nedalyvauji DELFI agtvės DJ konkurse?

  Nepamirškite redakcijai atsiųsti savo vardo, pavardės ir kontaktinių duomenų (mob.tel.)

  Tie, kurie jau atsiuntė savo miksus be prisistatymo, prašome pakartotinai atsiųsti mikso pavadinimą ir savo duomenis redakcijai, kitaip negalėsime Jūsų apdovanoti ar pakviesti miksuoti ZIP FM eteryje.

 • Parašyk Redakcijai

  Sekite mus:

  Prenumeruok

  Naujienlaiškį

  Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis