DJ konkursas: merginos kyla į klubų sceną (6) (audio)

Šiandien DELFI gatvės skaitytojams pateikiame net penkis naujus, perspektyvius ir jau šio to gyvenime pasiekusius jaunuosius DJ. Konkurse sumanė dalyvauti ne tik niekur negirdėti DJ, tačiau ir gan žinomi, jau ne vienerius metus klubuose šokdinantys jaunimą, diskžokėjai.

Dar kartą išbandyti savo jėgas DJ konkurse nusprendė ir pernai DELFI gatvės skelbtame konkurse dalyvavę ir vienais geriausių jaunųjų DJ pripažinti asmenys.

Netrukus pristatysime ir jų miksus, galėsime įvertinti kūrybinius pasikeitimus per praėjusius metus.

O šiandien redakcijos dėmesį patraukė keli jauni nenuoramos, kuriuos drąsiai galima pavadinti jaunimo šokių muzikos viltimis – bent jau dėl atkaklumo.

Mindaugas iš Vilniaus jau yra grojęs tokiuose garsiuose Lietuvos klubuose kaip „Global Club“, „Men`s Factory“, „Posh Club“, „Tarantino“, „Heaven“.

Mindaugas 5 mėnesius gyveno Anglijoje, penktadienio naktimis klausydamas klubinės muzikos.

Grįžęs į Lietuvą, jis turėjo galimybę pasitreniruoti miksuoti su profesionalia aparatūra.

„Esu savamokslis žmogus, niekas manęs nemokė nei groti, nei miksuoti – nieko. Viską ką iki šiol pasiekiau - tik savo rankomis“, - pasakoja Mindaugas.

Progressive house, bei tech house - Mindaugo mėgstamiausi muzikos stiliai. „Atradau tai, ką groju su malonumu. DJ`avimas man teikia didžiulį malonumą, kai matai, kad žmonės tau ploja, šoka – nerealu“, - emocijomis dalinasi Mindė.

http://g.delfi.lt/m/pc/20081205120917.Xeo_konkursinis.mp3 XEO - MixTiesiai šviesiai be užuolankų savo miksą pristatė ir Palia. Laiške - tik telefonas ir miksas. Faktiškai nieko daugiau ir nereikia, už atlikėją kalba jo muzika.

http://g.delfi.lt/m/pc/20081205121201.Palia_vs._Perasma-_Swing.mp3 PALIA vs. PERASMA - Swing

DELFI gatvės DJ konkurse daugėja dalyvaujančių merginų! Nežinia, ar pažadėtasis prizas jas taip masina, ar galimybė pasivaržyti su didžėjaujančiais vaikinais, tačiau DJ sąraše – jau penkios dailios kandidatės į prizus.

Sukluskite ir kitos DJ gražuolės, DJ Renata jau sulaukė skambučio iš įrašų studijos ir prodiuserių!

Žavingoji DJ Ema už pulto prisipažįsta stovinti visai neseniai - pusantrų metų. „Esu kupina didžiausių ambicijų ir kūrybinių minčių. Muzika man padeda išreikšti save ir savo jausmus, todėl groju tai, ką jaučiu širdimi! Man patinka progressive house ritmai, dievinu šio stiliaus melodingumą, bet taip pat ieškau muzikinių prieskonių ir kituose stiliuose.“ – teigia Eglė.

http://g.delfi.lt/m/pc/20081205121007.fresh_surge_of_energy___.mp3 DJ EMa - Fresh Surge Of Energy

DJ Mell save apibūdina kaip skeptišką šiuolaikinį žmogų: „Skeptiškas - nes dažnai kritikuoju tai, kas degradavusiam jaunimui nepriimtina, o šiuolaikiškas nes visgi domiuosi XXI a. kultūromis, žmonių poreikiais, prioritetais bei tikslais“.

Muzika – Agnės gyvenimo dalis, hobis, kuris praturtina Agnės gyvenimą kartu su literatūra, kinu, daile, teatru, apsilankymais simfoniniuose koncertuose.

Agnės – DJ Mell miksas susideda iš 3 dainų. „Miksą, pavadinimu „Gossip“, apibūdinu kaip chill-out'ą. Paprastai klausau sunkesnės muzikos - minimal ir techno, o čia, pabaigoje, dar skamba ir electronica.

Dažnai girdžiu sakant, kad „mergina, stovėdama už pulto, nesugeba taip suvaldyti publikos kaip vaikinas". Esu labai pasitikinti savimi, visada galvoju ir žinau, ką darau ir kaip. Tad galiu drąsiai teigti, kad aš publiką suvaldyti galiu“, - drąsiai skelia Agnė ir pateikia savo kūrinį-kandidatą į geriausius miksus – „Gossip“.

http://g.delfi.lt/m/pc/20081205121034.Mell_-_Gossip___.mp3 MELL - Gossip

Po „SM or GUN“ (arba tiesiog SMorGUN) slapyvardžiu pasislėpęs Aleksandras Šmorgun. Jo didžėjavimo pradžia – draugų vakarėliai, kur Aleksandrui teko rinkti muziką.

Pirmasis SMorGUN miksas „Plastic Melody", įrašytas 2007 metais. Jame jungiami electro ir progressive stiliai.

2008 metais visiškai paruoštas naujasis miksas „Autumnal Melody". Taip miksas pavadintas dėl vyraujančios melancholiškos muzikinės nuotaikos.

Išskirtinis SMorGUN bruožas tas, kad jo mikse beveik visi panaudoti kūriniai sukurti Lietuvos prodiuserių. Būtent dėl to su šiuo miksu SMorGUN sudalyvavo „Global Gathering", „Criemfield", „Mixmag Tour" ir „Warehouse Project" renginiuose.

http://g.delfi.lt/m/pc/20081205121126.SMorGUN_-_Autumnal_Melody_(20min_Edit)____.mp3 SMORGUN - Autumnal Melody

O tu dar nedalyvauji DELFI agtvės DJ konkurse?

Nepamirškite redakcijai atsiųsti savo vardo, pavardės ir kontaktinių duomenų (mob.tel.)

Tie, kurie jau atsiuntė savo miksus be prisistatymo, prašome pakartotinai atsiųsti mikso pavadinimą ir savo duomenis redakcijai, kitaip negalėsime Jūsų apdovanoti ar pakviesti miksuoti ZIP FM eteryje.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis