Siekiant tobulybės: tarptautinis studentų verslumo konkursas

„Entrepreneurship Competition Vilnius“ (ECV) – tarptautinis Europos studentų verslumo konkursas. Daugumai dalyvių ir studentų jis žinomas kaip Jaunojo Verslininko konkursas (JVK), tačiau siekiant dar didesnio tarptautinio pripažinimo buvo pasirinktas naujasis angliškas pavadinimas.

Organizatoriai šiemet pateiks ne tik naują projekto vardą, bet ir daugybę naujovių bei pasikeitimų pačiame konkurse bei pasiruošimo etape.

Novatoriškumas – tikslinga kryptis

Šiais metais ECV ’09 labai skirsis ne tik nuo paties pirmojo JVK, bet ir nuo praėjusių metų konkurso. Naujais rūbais aprengtas konkurso simbolis suteikia jam daugiau pasitikėjimo savimi, solidarumo bei skelbia, kad projektas vis auga ir tobulėja.

Registravimosi tvarka taip pat patobulinta. Siekiant išnaudoti visas teikiamas modernias galimybes, motyvacinį laišką pakeitė video motyvacija, t.y. 1 minutės dalyvių prisistatymas, kurios metu dalyviai turės įtikinti komisiją, kad būtent jie turi būti atrinkti tarp 12 geriausių Europos komandų.

Dalyvių motyvacijas peržiūrės ir vertins renginio televizija – MTV, kurie taip pat deleguos vieną komandą į konkursą. Atrankos etape esė pakeitė atvejo tyrimas. Tačiau vienas apribojimas vis tiek išliko – konkurse gali dalyvauti tik ekonomikos ar vadybos sričių studentai.

Konkursas plečiasi ne tik dalyvių gausa bei populiarumu užsienyje, bet ir dienų, skirtų dalyvių įgūdžiams tobulėti, skaičiumi. Šiemet tarp simuliacinio žaidimo ir atvejo tyrimo dalyviams bus pasiūlyta viena laisvesnė diena, kurios metu jie turės puikią progą pabendrauti su savo jaunaisiais kolegomis iš visos Europos.

Puiki patirtis

2008 metų konkurso dalyvis Martynas Jočys džiaugiasi, kad konkursas buvo kitoks, nei 2007 metais: „Verslo simuliacijos visada mums leidžia pasijausti, jog dalyvaujame tikrame versle, priimame tikrus sprendimus.

Mes suprantame, ką reikia stebėti ir kokių pasekmių galime tikėtis iš savo priimto sprendimo“. Martynas taip pat tikina, kad „visos konkurso užduotys yra naudingos tiesiogiai ar netiesiogiai“.

„Šis konkursas yra tarsi Olimpinės žaidynės – vien dalyvavimas yra tikrai svarbus, nes įgauni daug naudingos patirties,“ – savo įspūdžiais dalinasi ECV dalyvis.

Dalyvauk – nepasigailėsi!

Organizatoriai užtikrina 5 naudingas, naujovių bei atradimų kupinas dienas, gerą laiko praleidimą, daug naujų pažinčių bei galingą žinių užtaisą.

Nori pasiimti viską ir net daugiau? Suburk 4 žmonių komandą ir registruokis www.ecvilnius.com. Atsiųsk savo CV bei video motyvaciją iki sausio 26 dienos, o tada belieka laukti tolimesnių užduočių ir pasistengę papulti tarp 12 geriausių Europos komandų. Tada belieka 2009 m. kovo 4-8 dienomis nieko neplanuoti ir dalyvauti konkurse.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis