Snieglentininkai treniruojasi net ir tada, kai nėra sniego (video)

Ši žiema – tikras džiaugsmas žiemos sporto šakų mėgėjams. Gausiai iškritęs sniegas ir žema temperatūra vieniems kelia siaubą, o kitiems tai yra gera proga nuvalyti dulkes nuo rūsiuose užmirštų slidžių, rogučių ir snieglenčių.

Žiemiškas oras itin džiugina ekstremalus, kurie dar rudenį iš ledo arenos atsiveždavo sniego ir tobulindavo savo įgūdžius, net ir turėdami minimalias sąlygas.

„Bet koks oro pokytis ekstremalaus sporto gerbėjams yra didžiulė šventė, o tokia žiema buvo senokai. Šiuo metu mums svarbiausia yra sniegas“, – sakė „X-Club Shop“ atstovas Giedrius Skrebutėnas, su snieglente nesiskiriantis jau gerą dešimtmetį.

G. Skrebutėno teigimu, pastaraisiais metais snieglenčių sporto mėgėjų gretos sparčiai didėja. Šią sporto šaką, kuri neretai tampa gyvenimo būdu, pamėgę žmonės dažniausiai treniruojasi Liepkalnio trasoje Vilniuje, kur yra įrengti vamzdžiai, dėžės, turėklai ir tramplinai.

Vaizdo reportaže susipažinkime su žmonėmis, kurie neįsivaizduoja savo gyvenimo be rizikos, adrenalino ir snieglentės.Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis