Naujas urban stiliaus muzikos rinkinys

Kavinių tinklas „Coffee Inn“ ir „Despotin‘ Fam“ atstovai Vaiperis ir Serumas specialiai kavos mėgėjams išleido instrumentinės urban stiliaus muzikos albumą „Cafeteria Inn Legend“.

Antrojo, po pustrečių metų pertraukos klausytojus pasiekusio „Cafeteria“ rinkinio ištakos slepiasi senose funk ir džiazo plokštelių kolekcijose, auksiniame hiphopo laikotarpyje bei Detroito soul muzikos lobyne. Šios sintezės rezultatas – gyvi instrumentai, miesto ir elektronikos ritmai, skambantys eklektiškame albume.

„Kava yra neatsiejama mūsų kūrybos dalis – negaliu net suskaičiuoti, kiek puodelių išgėrėme ruošdami šį albumą. Sukurta muzika taip pat geriausiai skamba prie kavos. Imi ausinuką, kavos ir leidiesi į kelionę per miesto judesį,“ – albumo vartojimo receptą atskleidė Vaiperis.

Pirmoji pristatoma albumo kompozicija – „Dancing Man“, pasak jį sukūrusio Serumo, yra brandžiausias jo kūrinys, geriausiai atspindintis „Cafeteria“ albumo nuotaiką. Šiai kompozicijai saksofono partijas įrašė „Despotin Fam“ saksofonistas Adomas Contratto ir gerai lietuviško džiazo pasaulyje žinomas Laimonas Jančas.

Radijo stočių eteryje jau skamba ir kitas albumą pristatantis kūrinys – „Lovenote“ – įrašytas kartu su jauna talentinga vokaliste Migloko.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis