Muilo burbulų ir Rytų kovos menų šou

Prekybos centras „Panorama“ ateinantį savaitgalį abejingais nepaliks ne tik iliuzinio meno, bet ir Rytų kovos menų mėgėjų. Šį kartą nemokamoje renginių programoje - virtuoziškas muilo burbulų šou bei nepaprastus kovinius įgūdžius demonstruosiantys aikido meistrai.

Jau trečiąjį penktadienį iš eilės vilniečiai ir svečiai turės galimybę išmokti suktis salsos ritmu.

Prekybos centro atstovė Laura Panovienė teigė, kad šeštadienį, 15 val. prasidėsiančiame spektaklyje „Muilo burbulų pasaka“ žiūrovai ne tik išvys fantastiškas muilo burbulų figūras, bet ir bus nustebinti nepaprasta muilo burbulų spalvų gama.

Sudėtingiausias figūras išpučiantis ir muilo burbulų karaliumi Lietuvoje tituluojamas Vygintas Ušinskas savo pasirodyme sujungs fizikos, chemijos ir architektūros žinias. Gebantis išpūsti tokio dydžio burbulą, kuriame telpa žmogus, V. Ušinskas vaikystės pramogą paverčia žadą atimančiu iliuzijų menu.

Sekmadienį skardės koviniai šūkiai, sklindantys iš skirtingų amžiaus grupių aikido kovotojų. Nuo 13 val. prasidėsiančiame pasirodyme bus demonstruojami ne tik tradiciniai aikido kovos judesiai, įspūdingi pratimai su ginklais, bet ir vaikščiojimas basomis per sudužusius stiklus, akrobatiniai triukai.

Kaip ir kiekvieną penktadienį į šokių aikštelę virtusį trečiąjį aukštą pamiklinti kojas salsos ritmu pakvies tarptautinių varžybų dalyvis ir laimėtojas Vytautas Mackonis su partnere.

Savaitgalio renginių programa:

Penktadienis (sausio 23d.):

19-20 val. salsos pamokos (pamoka nemokama) (III aukšte);

20 - 23 val. britų 8-9 dešimtmečio dainų gyvos muzikos koncertas alaus bare „Euro Pub London“ (II aukšte, „Pramogų zonoje“);

21 – 24 val. „Carskoje Sėlo“ rusiškų šlagerių gyvos muzikos vakaras (III aukšte);

21 – 22 val. „Kybynlar“ arabų šalių tradicinio pilvo šokio parodomoji programa (III aukšte);

Šeštadienis (sausio 24d.):

15-16 val. Įspūdinga „Muilo burbulų pasaka“ visai šeimai. Renginys nemokamas (I aukšte);

20 - 24 val. britų 8-9 dešimtmečio dainų gyvos muzikos koncertas alaus bare „Euro Pub London“ (II aukšte);

Sekmadienis (sausio 25d.):

13-14 val. Rytų kovos menų parodomoji šou programa. Renginys nemokamas. (I aukšte).

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis