Klaipėdiečiai mokysis sėkmės kūrimo paslapčių

Klaipėdos moksleiviai turės galimybę sužinoti, kokių žinių, savybių ir gebėjimų reikia norint kurti savo pačių ateitį. Pirmąją Vakarų regione moksleiviams skirta konferenciją „Įkvėpk. Žinok. Sukurk.“ paskutinįjį sausio šeštadienį bendradarbiaudama su Klaipėdos universitetu rengia jaunimo organizacija „Sėkmės mokykla“.

„Svarbiausia, kad konferencijoje dalyvaujantys moksleiviai gautų reikiamą impulsą bei atrastų vidinių paskatų toliau tobulėti savarankiškai, ypač tai svarbu šiuo metu, kai visuomenėje gana stiprios nusivylimo ir pesimizmo nuotaikos“, - sako „Sėkmės mokyklos“ konferencijų koordinatorė Donata Pocevičiūtė.

Konferencijos metu moksleiviai mokysis verslo kūrimo, finansų planavimo, valdymo ir investavimo pagrindų. Taip pat išmoks, kaip ugdyti asmenines žmogaus savybes, leidžiančias pasiekti sėkmės, išgirs apie asmeninę ir pilietinę atsakomybę.

Konferencijos dalyviai turės galimybę sužinoti, kaip planuoti savo ateitį, siekti karjeros.

Paskaitas moksleiviams skaitys patyrę savo sričių specialistai: Lietuvos laisvosios rinkos instituto tarptautinės prekybos politikos, energetikos ir transporto klausimų ekspertas Žilvinas Šilėnas, Darbo paieškos ir karjeros portalo Manager.LT vadovas ir Klaipėdos apskrities darbdavių asociacijos vadovas Aras Mileška, „Šiaulių personalo valdymo grupės“ vadovė Inesa Daugintaitė.

„Organizuodami konferencijas, seminarus, paskaitas mokyklose ir skatindami pasikeitimą žiniomis, norime moksleiviams įkvėpti didesnio pasitikėjimą savo jėgomis ir išugdyti suvokimą, kad sėkmė žmogaus gyvenime priklauso nuo paties pastangų ir noro keistis. Manome, kad tokie mokymai gali prisidėti prie naujai mąstančios Lietuvos kartos ugdymo“, - sako D.Pocevičiūtė.

Praėjusiais metais „Sėkmės mokykla“ konferencijas „Įkvėpk.Žinok.Sukurk“ surengė Vilniuje, Kaune ir Šiauliuose. Iš viso „Sėkmės mokyklose“ konferencijose ir mokymuose jau dalyvavo apie 5000 Lietuvos moksleivių.

Klaipėdoje rengiamoje konferencijoje tikimasi sulaukti per 200 moksleivių iš visos Lietuvos, besimokančių 9-12 klasėse.

Konferencija įvyks sausio 31 d., šeštadienį, 10 val., Klaipėdos universiteto (H. Manto g.84) naujajame korpuse, AK2 auditorija. Konferencija nemokama. Į ją galima registruotis adresu www.sekmesmokykla.lt

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis