Lietuvos didmiesčiuose moksleiviai į pamokas renkasi ir šeštadieniais

Didžiuosiuose Lietuvos miestuose moksleiviai mokslus kremta ne tik šiokiadieniais, bet ir savaitgaliais. Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje 9-12 klasių moksleiviai jau antrus metus renkasi į šeštadienines „Sėkmės klubo“ rengiamas pamokas.

Ten jie mokosi tobulinti turimus įgūdžius, bando atrasti naujų talentų ir suprasti sėkmės kūrimo principus.

„Jaunam ir savo asmenybę formuojančiam žmogui svarbu ne tik gerai mokytis ar pasiruošti egzaminams, bet ir įtvirtinti save visuomenėje, suvokti galimybes ir atsakomybę už savo paties gyvenimo sėkmę. Labai svarbu, kad baigiantis mokyklą moksleivis įgytų ne tik pagrindinių disciplinų žinių, bet ir sužinotų dalykus, kurie leistų stipriai jaustis, pradėjus savarankišką gyvenimą“, - sako „Sėkmės mokykla“ projekto vadovas Nerijus Buivydas.

„Sėkmės klubo“ paskaitų programą sudaro 9-12 klasių moksleiviams aktualios temos. Praktiniai užsiėmimai padeda išmokti veiksmingiau išnaudoti atminties galimybes, išmokti greičiau skaityti, susiplanuoti laiką, pažinti ir formuoti savo charakterį, motyvuoti save, sudaryti puikų pirmąjį įspūdį, pasitikėti savimi, kalbėti viešai, lavinti lyderio savybes.

Be to, paskaitų metu mokoma, kaip pasirinkti tinkamiausią profesiją, kaip kuriamas verslas, valdomi finansai ir kitų naudingų dalykų.

„Suaugusiems yra skirta nemažai mokymų apie lyderystę, laiko, verslo ar finansų valdymą. Šie dalykai ne mažiau svarbūs ir jauniems žmonėms, kurie tik pradeda savarankiškai priimti sprendimus.

Į „Sėkmės klubo“ paskaitas profesionalūs Lietuvoje bei užsienyje pripažinti dėstytojai, kurie moko ir suaugusius, todėl jauni žmonės turi galimybę įgyti visaverčių žinių“, - sako N.Buivydas.

„Sėkmės klubas“ yra jaunimo organizacijos „Sėkmės mokykla“ veiklos dalis.

„Sėkmės mokykla“ – tai projektas, kuriuo siekiama prisidėti prie sėkmingų, aktyvių ir atsakingų piliečių visuomenės kūrimo Lietuvoje, perteikiant šalies jaunimui sėkmingų pasaulio žmonių žinias ir patirtį. Projektas vykdomas organizuojant paskaitas, praktinius seminarus, konferencijas, savaitgalio klubus bei kitus švietėjiškus renginius. Seminarus veda profesionalūs lektoriai iš Lietuvos ir užsienio.

„Sėkmės mokyklos“ skyriai veikia Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje.

Daigiau informacijos www.sekmesmokykla.lt

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis