Studentai pradžiugins visuomenę gražiais darbais

„Mano geras darbas“ - taip vadinasi trečiasis Europos Parlamento nario dr. Eugenijus Maldeikio organizuojamas konkursas kolegijų studentams ir dėstytojams. Ankstesniais metais organizuotose konkursuose studentai buvo kviečiami siūlyti idėjas Europai ir Afrikai.

„Šiemet noriu, kad studentai pasižvalgytų ne po platų margaspalvį pasaulį, o apsidairytų aplink, pažvelgtų į juos supančią kasdienę aplinką, žmones esančius greta. Galbūt jiems reikalinga pagalba, geras žodis, nuoširdi šypsena ar vertingas patarimas,“ - sako konkurso sumanytojas E. Maldeikis.

Jis įsitikinęs, kad geri darbai pradžiugina ir suartina žmones, o pagalba ir parama vienas kitam itin svarbi, išgyvenant ekonominį sunkmetį, vertybių stokos ir skirtingų kartų nesusikalbėjimo laiką.

Konkurse „Mano geras darbas“ kviečiami dalyvauti kolegijų studentai ir dėstytojai. Jie turi padaryti konkretų gerą darbą ir parengti jo pristatymą. Gero darbo pobūdis – neapibrėžiamas. Jis gali būti skirtas vienam žmogui, jų grupei, aplinkai, gyvūnams. Darbai gali būti atliekami ir individualiai, ir susibūrus į komandas.

„Šiuo konkursu kviečiu mūsų jaunąją kartą įrodyti, kad yra atsakinga, išradinga, sauganti vertybes. Ar egzistuoja atotrūkis tarp jaunosios ir vyresniosios kartų? Ar tą kartų nesusikalbėjimą jaučia ir mūsų jaunimas?

Šis konkursas - kvietimas pastebėti ir įvertinti ilgalaikį, pagarba ir geranoriškumu, natūralumu pagrįstą žmogišką bendravimą. Gyvename supriešintoje visuomenėje, kuomet ekonominis sunkmetis gali sustiprinti atotrūkį tarp žmonių arba priešingai - suartinti vieną su kitu. Čia ypatingai svarbu supratimas ir parama. Raginu visus dalyvausiančius konkurse atrasti bendravimo su aplinkiniais džiaugsmą“, - mano konkurso organizatoriai.

Studentų atliktus gerus darbus vertins konkursui suburta komisija. Nugalėtojai bus paskelbti ir apdovanoti gegužės mėnesį vyksiančiame renginyje.

Daugiau informacijos rasite

 • čia.

  Konkurso nuostatus, registracijos anketą galite pamatyti
 • čia.

 • Parašyk Redakcijai

  Sekite mus:

  Prenumeruok

  Naujienlaiškį

  Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis