Moksleiviai kviečiami kurti socialinį video klipą

Dingusių žmonių šeimų paramos centras tęsia 2008 m. rugsėjo mėnesį pradėtą socialinę kampaniją „Neparduok savęs“, kuria siekia informuoti jaunimą apie prekybos žmonėmis problemą ir mažinti be žinios dingusių ir nukentėjusiųjų skaičių.

Šių metų kovo 1-31 d.d. centras skelbia Lietuvos moksleiviams socialinio video klipo kūrimo konkursą.

„Labai džiaugiamės, kad praėjusiais metais sulaukėme Lietuvos moksleivių susidomėjimo. Mokyklos ir mokytojai taip pat noriai bendradarbiauja, siekdami bendro tikslo – informuoti jaunimą apie egzistuojančias problemas.

Tęsdami socialinę kampaniją „Neparduok savęs“, siekiame ir toliau įtraukti moksleivius į kūrybinius projektus ir tokiu būdu atkreipti jų dėmesį į prekybos žmonėmis problematiką“, - sako konkurso iniciatorė Dingusių žmonių šeimų paramos centro direktorė Ona Gustienė.

25 sekundžių video klipo „Neparduok savęs“ kūrimo konkurse kviečiami dalyvauti visi Lietuvos mokyklų moksleiviai, besidomintys kino, video klipų kūrimu ir neabejingi prekybos žmonėmis problemai.

Norintys dalyvauti, savo darbus turi atsiųsti iki kovo 31 dienos. Suburta kompetetinga komisija, įvertinusi scenarijų, originalumą ir klipų profesionalumą, balandžio mėnesį išrinks tris geriausius moksleivių sukurtus video klipus, kuriems bus įteikti diplomai.

Pirmosios vietos laimėtojo video klipas bus adaptuojamas televizijos socialinei reklamai ir transliuojamas gegužės mėnesį.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis