Lietuvos stalo futbolo čempionato atidaryme susikaus ir profesionalai, ir smalsuoliai

Pirmąjį pavasario savaitgalį, kovo 6-8 dienomis, šiuolaikiniame prekybos ir laisvalaikio centre „Panorama“ startuos 2009 metų Lietuvos stalo futbolo čempionatas, kurio nugalėtojai įgis teisę ginti šalies vardą Pasaulio taurės varžybose.

Čempionato atidaryme kausis įvairios sudėties komandos – vyrų, moterų, mišrios ir jauniai, taip pat bus surengtos neįgaliųjų varžybos. Galimybę jėgas išbandyti mažojoje futbolo aikštėje turės visi „Panoramos“ svečiai.

„Stalo futbolo populiarumas Lietuvoje auga sparčiai, nes tai – azartiška pramoga, bemat užkrečianti žaidimo virusu. Džiaugiamės, kad šią Lietuvoje gan jauną sporto šaką galėsime pristatyti populiarioje žmonių lankymosi vietoje, kurioje žiūrovai galės ne tik stebėti aistringas kautynes, bet ir patys susipažinti su žaidimu“, – sakė antrą kartą Lietuvos čempionatą organizuojančios Nacionalinės stalo futbolo federacijos vadovas Simonas Jakubauskas.

Anot jo, lankytojai daug aistrų išvys įvairių kategorijų finaluose – jie vyks specialiai įrengtoje erdvėje, svarbiausios rungtynės bus transliuojamos per ekranus. Finalinius mačus bus galima stebėti ir internete – www.panorama.lt ir www.foosball.lt interneto svetainėse.

Parodomoji penktadienio programa bus orientuota į pramogines stalo futbolo rungtis, tokias kaip baudinių mušimas ar vartininkų kovos. Prie šios programos prisijungs ir neįgaliųjų varžybos, kurios Lietuvoje bus pristatytos pirmą kartą.

Šeštadienio programoje dominuos varžybos, kai rungiasi vienas varžovas prieš vieną, o sekmadienį - du prieš du. Iš viso Lietuvos čempionatą šias metais sudarys septyni etapai. Jų metu žaidėjų surinkti taškai sumuojami ir metų gale išaiškės stipriausi žaidėjai, kurie ir keliaus į Pasaulio taurės varžybas.

Pernai metais pirmą kartą tarptautinėje arenoje debiutavusi Lietuvos stalo futbolo rinktinė sudalyvavo „Tecball“ ir „Garlando“ stalų pasaulio čempionatuose bei buvo pakviesta dalyvauti pasaulio taurės čempionate Prancūzijoje.

Lietuvos sportininkai taip pat sudalyvavo keturiuose tarptautiniuose turnyruose. Lietuva šiuo metu yra 17 pozicijoje iš 38 pasaulio reitinge dalyvaujančių šalių. Lietuviai pirmieji iš Baltijos šalių pasirodė tokio lygio varžybose.

Už pastangas, skatinant stalo futbolo populiarumą Lietuvoje, bei sportinius pasiekimus tarptautiniuose turnyruose Nacionalinė stalo futbolo federacija yra gavusi tarptautinės stalo futbolo asociacijos ITSF apdovanojimą.

Lietuvos stalo futbolo čempionato I etapo programa:

PENKTADIENIS


14:00 Registracijos pradžia;

15:00 „F.S.O.” varžybų pradžia ;

16:00 „Goalie war” varžybų pradžia;

17:00 „D.Y.P.” kvalifikacija;

19:00 „D.Y.P.” finalinis etapas;

ŠEŠTADIENIS

09:00 Registracijos pradžia;

10:00 Vienetų kvalifikacija;

13:00 – 14:00 Pietų pertrauka;

14:00 Vienetų finalinis etapas;

16:00 Neįgaliųjų dvejetų varžybos;

16:00 Moterų vienetų/jaunių vienetų kvalifikacija;

17:00 Mišrių porų/„noPRO” dvejetų kvalifikacija;

19:00 Moterų vienetų/jaunių vienetų finalinis etapas;

20:00 Mišrių porų/„noPRO” dvejetų RD finalinis etapas;

21:00 Apdovanojimai;

SEKMADIENIS

09:00 Registracijos pradžia;

09:30 Renginių pratęsimas;

10:30 Dvejetų kvalifikacija;

13:00-14:00 Pietų pertrauka;

14:00 Dvejetų finalinis etapas;

15:15 Moterų dvejetų/jaunių dvejetų JD kvalifikacija;

17:00 Moterų dvejetų/jaunių dvejetų finalinis etapas;

19:00 – 20:00 Apdovanojimai;

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis