Savaitgalis klube: stiliaus skurdas (nuotraukų albumas)

Šį savaitgalį DELFI gatvės žurnalistės patraukė į Vilniaus rūsiuose įsikūrusį klubą „Tarantino“. Tą vakarą užmigti neleido vakarėlis „Bad boys. Good girls“. Senamiestyje įsikūręs klubas yra itin paslėptas. Lankstinukus apie jame vykstančius vakarėlius gali rasti daugelyje kavinių, tačiau rasti klubą, pasipuošus suknute, su aukštakulniais žiemą – tikras išbandymas.

Klubą atpažinome, pagal dūmijančių jaunuolių minią lauke. Prie įėjimo mus pasitiko apsauginiai. Teko girdėti, kad šiame klube jie yra labai nemalonūs, nesileidžia į kalbas yra šiurkštūs.

Keista, bet mus sutiko maloniai, šypsojosi kiek leido jų darbas. Iš tiesų, manau, patys žmonės kalti, kad nemaloniai elgiasi su apsauginiais, bando prasmukti būdami vis dar „niolikos“ į tas vietas, kur jie jaustųsi geltonsnapiais senių būryje. O gal šaltumas - tiesiog apsaugoje dirbančių vyrukų poza – sergėti ir saugoti?

Įmantrumu kvepiantys laiptai, mieli kambarėliai chill out‘ui, didelė šokių salė, jokių eilių prie drabužinės ir tualetų.

Žmonės šoko, linksminosi, kai kurie sėdėjo prie staliukų ir žiūrėjo į šokančiuosius, laukė savo kokteilio prie baro.

Geri berniukai ir blogos mergaitės

Vakarėlio pradžioje prie gerų mergaičių pulto (čia grojo SiSi (ZipFm) ir Aldona (Pump Up The 80's) žmonės nesirinko – nelabai ten ir bepašoksi prie įėjimo. Kiek vėliau išbandėm ir šią erdvę, trypčiodami pagal 80‘s sumiksuotas dainas.

Labiausiai žmones traukė didysis dancefloore‘as – čia grojo blogieji berniukai: Manfredas (Metal On Metal/Skint Rec.), Dmitriy Bamboviy (Sick Rec., LV) , Yvez (CRaZy LT DJs) ir Aout6 (LeaveLate).

Klubo lankytojai tikrai neatitiko vakarėlio temos – viskas buvo atvirkščiai. Buvo blogų mergaičių ir drovių vaikinukų, stebinčių šokančias merginas. Na, viena grupelė vaikinų bandė reabilituoti „stipriosios“ lyties reputaciją, tačiau merginos juos pralenkė.

Jos lipo ant pakylos, šoko prie ekranų, vidury salės, šonuose, kol vaikinai stovėjo ir dairės aplink. Norėjos sušukt – „Tai turėtų būti blogų vaikinų scena, kur jie?“

Kaip išsiskirti iš minios?

Jaunimas ne visada yra spalvingesnis už vyresniąją kartą. Klubuose daug merginų, norėdamos pabrėžti savo brandą ar figūrą, dabar rengiasi tamsesnėmis spalvomis.

Šiame vakarėlyje buvo galima pamatyti vos porą išsiskiriančių merginų - viena prisiderino prie juodos aprangos kiškio ausytes, kita mergina apsirengė itin barbiškai - pasipuošė rožine tunika ant tamsiai žalių džinsų. „Šiandiena nusprendžiau įsileisti pavasarį į save," - mums komentavo Živilė.

Ryškias palaidines vilkėjo ir tos, kurios norėjo būti pastebėtos, bet tai toil gražu negalima pavadinti stiliumi…

Jos valdė publiką, traukė žvilgsnius ir stoviniuojančių vyrukų dėmesį. Įdomiausia pasirodė mergina - skudurinukė. Nejau džinsiniai sijonukai ir raukinukai - klubinė mada?

Vaikinų aprangos asortimentas kur kas skurdesnis - nebuvo nė vieno, kurio apranga verstų stebėtis ar bent pamąstyti apie unikalų stilių. Vienintelis iš kažkur atklydęs gotas su gotyte traukė klubininkų akis - jie atrodė patekę it ne į savo erdvę.Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis