Tarptautinis street dance čempionatas Prancūzijoje (video)

Tūkstančiai hiphopo ir street dance mėgėjų ir šokėjų kiekvienais metais susiburia Prancūzijoje, kad pasaulinio hiphopo šokio konkurso metu išsiaiškintų, kurie popping’o, locking’o, hiphopo ir hous stilių šokėjai geriausi žemėje.

Top kategorijos hiphopo stiliaus šokėjų apdovanojimai „Juste Debout" bene didžiausi pasaulyje. Čia susitinka hiphopo profesionalais ir pradedantieji, mėgėjai ir choreografai. Vyksta gyvos šokėjų 2 prieš 2 kovos, vertinamas originalumas, muzikalumas, šokio dvasia ir šokio homoheniškumas.

Nustebinti tūkstantinę publiką užsienyje nelengva net ir Top šokių meistrams. „Tenka derintis prie grojamos muzikos, improvizuoti šokį, sugalvoti jo charakterį ir judesius jau šokant,“ – pasakoja čempionato dalyvis Thomas.

Prancūzijos hiphopo čempionatas „Juste Debout" prasidėjo 2002 metais. 2001 metais hiphoperis mėgėjas Bruce Soné’as, MPT Victor Jara ir Pascalis Gilbertas suorganizavo šokio tobulinomo kelionę į Niujorką.

5 geriausi hiphoperių mokiniai turėjo galimybę šokti su tokiomis žvaigždėmis kaip Brianu Greenu, Shannonu Mabra ir Jazzy J.

Po metų renginio organizatoriai nusprendė pakartoti nepamirštamą kelionę, tačiau Niujorkas pasirodė per toli, be to norinčiųjų tobulintis su žvaigždėmis daugėjo.

Buvo sumanyta padaryti renginį Prancūzijoje. Hiphopo žvaigždės buvo pakviesti į Prancūziją. Taip gimė „Juste Debout" čempionatas.

Renginio tikslas – ne tik varžytis, tačiau ir mokytis vieniems iš kitų, semtis kūrybiškumo ir tobulinti hiphopo šokį kartu su profesionalais.

Konkurse gali dalyvauti bet kokios šalies 2 atstovai, tereikia užsiregistruoti. Atrenkami geriausi dalyviai, atsižvelgiant į DVD šokių įrašus. Į finalą patenka 16 geriausių kiekvieno šokio stiliaus komandų, jos varžosi tarpusavyje dėl nugalėtojo vardo.

Šių metų nuo kovo 1 dienos vykstančių varžybų akimirkas pamatysite video įrašuose apačioje.Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis