Kaziuko mugė ir alternatyviam jaunimui

Kaip ir kiekvieną pavasarį į Vilniaus senamiesčio gatves sugrįžta šurmuliuojanti Kaziuko mugė. Istoriniai šaltiniai byloja, kad ši šventė buvo ne tik tautodailininkų ir liaudies meistrų sambūris, sutraukdavęs amatininkus iš atokiausių Lietuvos kampelių bei kaimyninių šalių, bet ir smagus mugės lankytojų bei dalyvių pasibuvimas su įvairiausių žanrų muzikantais, artistais.

Alternatyvus menus dievinantis jaunimas šiais metais taip pat liko nenuskriaustas. Maironio gatvėje vyks graffiti parodos ir menininkų dirbtuvės, alternatyvaus stiliaus dirbinių, aksesuarų, fotografijų, muzikos pristatymai ir jaukios vakaronės alternatyvaus, meniško jaunimo apsupty.

ALTERNATYVIOJI MAIRONIO GATVĖ SENUOSIUOSE VDA RŪMUOSE (Maironio g. 6)

Kovo 6–7 d. (14–18 val.), kovo 8 d. (12–16 val.) – alternatyvi jaunimo kultūrinė programa.

„Market12“ – jaunų menininkų judėjimas, surengsiantis ne tik kūrybines dirbtuves, tačiau pardavinėsiantis ir rankų darbo žaislus, aksesuarus bei meno dirbinius.

„Pasaka iš rūsio“ – jaunų menininkų judėjimas, nustebinsiantis gatvės dalyvius ne tik fotografijų kūrybinėmis dirbtuvėmis, bet ir originalių šviestuvų paroda, netikėta muzika, kinu ir kitomis staigmenomis.

„Ore.lt garsas“ su įvairias scenas atstovaujančiais DJ priešaky taps vienu pirmųjų ženklų, jog įžengta į alternatyviąją Maironio gatvę.

„Senų knygų knygynas“ kvies įsigyti senų, tačiau dėl to – ne mažiau vertingų knygų, suteiks galimybę keistis knygomis.

VDA studentų darbai, kūrybinės dirbtuvės bei kitokie VDA studentų projektai – viena esminių alternatyviosios Maironio gatvės dalių. Buvę ir esami studentai pateiks ne tik savo dirbinius, bet ir idėjas: nuo molio – iki drobės, nuo šilko – iki fotografijos.

„Graffiti dirbtuvės“. Graffiti meistrai ne tik vietoje kurs ir demonstruos savo kūrinius, tačiau ir dalinsis patirtimi bei pasakos apie šią išraiškos formą kiekvienam susidomėjusiam.

Gatvės muzikantai. Gatvės šurmulį kels ne tik kviestiniai muzikantai, bet ir kiekvienas norintis.

„Austos skulptūros“. Audimo kūrybinės dirbtuvės – kiekvienas alternatyviosios Maironio gatvės dalyvis galės prisidėti prie trijų skulptūrų kūrimo.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis