Lietuvos moksleivių sąjunga nepritaria kovo 10 d. organizuojamam mitingui

Lietuvos moksleivių sąjunga (LMS) ragina mokinius ir mokytojus nedalyvauti kovo 10 d. (antradienį) organizuojamame mitinge dėl LR švietimo ir mokslo ministro G. Steponavičiaus atsistatydinimo bei aukštojo mokslo ir studijų įstatymo atšaukimo.

„Mitingo tikslai ir idėjos nėra pagrįsti. LMS nuosekliai dalyvauja Seime vykstančiuose Švietimo, mokslo ir kultūros komiteto posėdžiuose dėl aukštojo mokslo ir studijų įstatymo, kuriuose yra gana palankiai reaguojama į išsakomas pastabas ir pasiūlymus.

Deja, tenka pripažinti, kad šio mitingo iniciatorius posėdžiuose buvo galima pamatyti labai retai. LR Švietimo ir mokslo ministerija yra linkusi ieškoti kompromisų ne vieno klausimo dėl aukštojo mokslo reformos atžvilgiu," – teigia Grėtė Švėgždaitė, Lietuvos moksleivių sąjungos atstovė aukštojo mokslo reformos klausimais.

„LMS mano, kad veiksmingiausi metodai, siekiant tikslų – dialogas ir konstruktyvus bendradarbiavimas, kuris šiuo metu ir vyksta. Esame neabejingi susiklosčiusiai situacijai ir kviečiame mokinius ir pedagogus nedalyvauti kovo 10 d. organizuojamame mitinge“, - teigia LMS atstovai.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis