Diskoteka „ant ratų“ (nuotraukų albumas)

Neįprasta diskoteka

Pasisveikinome su pačiu nuostabiausiu apsauginiu ir palikome paltus pas malonius asmenis drabužinėje. Tada nuėjome tamsiu koridoriumi klubo vidun, kur pirmajame kambarėlyje gavome porą dailių, baltučių, keturračių riedučių.

Tiesą sakant, kada pastarąjį kartą stovėjau ant riedučių – nepamenu. Ant ledo su pačiūžomis slidinėjau prieš gerus 4 metus. Tad atsistoti ant batų su ratukais buvo kiek ekstremalu, tačiau ilgai netrukau ir jau greitai riedėjau su visais.

Vienas patarimas klubinėtojams su ratukais – patogiai apsirenkite, kad krisdami nesusipainiotumėte drabužių klostėse.

Šokių aikštelė

Kai pirmą kartą su kolege pamatėme klubo nuotraukų galeriją, pamanėme, kad šokių – riedučių aikštelė atrodo itin prastai.

Tačiau apsirikome, mat, kai atėjome, aikštelėje sukosi pora disko rutulių, mirgėjo įvairios spalvos, stulpus saugiai juosė minkšta medžiaga, kad įsisiautėję klubinėtojai nenukentėtų.

Šį kartą šokių aikštelė atitiko taip ilgai ieškotą sporto salės prototipą – čia prakaitavo ir linksminosi tie, kurie vos vos riedėjo, ir tie, kurie ramiai mėgavosi sukimusi ratu, o ypač tie, kurie išdarinėjo triukus – važiavo atbulomis, šokinėjo su riedučiais ar greitai suko ratus aikštelėje.

Klubinėtojai

DELFI gatvė pakalbino klubo lankytojas. Į klausimą, kokie 5 dalykai yra būtini klube, Agota su Rūta atsakė : 1. Lūpų blizgis; 2. Romo ir kolos kokteilis prieš klubinėjimą; 3. Gera nuotaika; 4. Jokių italų, kuriems yra virš 40 metų; 5. Jokio planavimo.

Kitas „Roller“ klubo lankytojas 24 m. Andrius, kuris čia lankosi su draugais jau ketvirtą kartą, aikštelėje pasižymėjo plastiškumu. Andrius bandė šokti su riedučiais, kaip pats sakė – party dance oldschool hip hop).

Jis tai darė, pripažinsim, visai neblogai, vaikinas šokinėjo su riedučiais taip, lyg būtų apsiavęs paprastus batus.

Pabaigai

Nors žmonių klube buvo vos 30, vakaras praėjo sklandžiai. Gal ir gerai, kad pirmą kartą atėjome į ramesnį vakarėlį, mat jau lankęsi klubinėtojai perspėjo – kai būna daug žmonių, tai taip žmonės trankosi vieni į kitus, kad galima dantis pamesti.

Vakarėlio pabaigoje pavargusios sukiotis su riedučiais kelios merginos atbėgo į aikštelės vidurį be batų ir ėmė paprasčiausiai šokti pagal disko stiliaus muziką.

Mes tuo tarpu viską stebėjome iš aikštelės apačioje esančios poilsio zonos su itin patogiomis sofutėmis, kurios buvo panašios į lovas, tad pasijutome kaip Niujorko klube „Bed“.

Čia mes ragavome specialų vakaro kokteilį „Aliens orgasm“, kuris man buvo panašus į mėtinį burnos skalavimo skystį.

Negaišdamos laiko pakalbinome klubo įkūrėją Martyną.

DELFI gatvė: kam ir kaip kilo idėja atgaivinti riedučių kultūrą ir atidaryti riedučių klubą?

Martynas: idėjos autorius esu aš Martynas Pladas (vienas iš trijų savininkų).Jau kurį laiką ieškojau kažko naujo, ką galima būti pakeisti naktiniame gyvenime.

Pamačiau keletą filmų apie riedučius tapo aišku, kad čia ir yra tai, ko mums trūksta.

JAV šokiai su riedučiais išbandyti savo laiku (70-ais metais), o Lietuvą ši kultūra aplenkė.

DELFI gatvė: kiek yra idėjinių vadų, iš ko susideda jūsų klubo komanda?

Martynas: klubo komanda susideda iš trijų savininkų Martyno, Kristinos ir Vadimo, bei daug prisidėjusių prie klubo įkūrimo ir veiklos: atsakingas už muzikinę dalį – Robertas, atsakingas už marketingą – Edvinas, atsakinga už interjerą – Alma, atsakingas už barą – Mikas.

DELFI gatvė: kodėl nusprendėte, kad lietuviams reikia tokio tipo klubo?

Martynas: manau, kad tokio klubo reikia ne tik lietuviams, bet ir kitoms šalims. Kodėl kaimyninėse šalyse to nėra? Todėl, kad šią idėją sunku įgyvendinti. Tai nauja laisvalaikio forma, todėl nėra patikrintų jos įgyvendinimo kelių, veiklos pavyzdžių.Visa tai didina riziką ir apskritai reikalauja daugiau darbo, nei atidarant paprastą naktinį klubą.

DELFI gatvė: ar ketinate rengti šokių pamokas ant riedučių ar šokių konkursus/čempionatus?

Martynas: taip, artimiausiu metu bus pasiūlyti specialūs vakarai bei pamokos šokiams su tokio tipo riedučiais.

Konkursai taip pat numatomi, bet prieš tai dar reikia žmones išmokyti šokti su tokiais riedučiais.

DELFI gatvė: kaip ketinate toliau plėstis, kokie jūsų ateities planai?

Martynas: apie plėtrą yra minčių, tačiau kalbėti apie tai plačiai dar per anksti.Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis