Iki rugsėjo 1 - osios - vos kelios dienos! Pasitik šventę su šypsena laikydamasi šių punktų

Rugsėjo 1-oji yra viena iš svarbiausių dienų didžiajai daliai mokyklą ar universitetą lankančių merginų. Nors kurios merginos apie šventę pradeda galvoti jau rugpjūčio viduryje, yra tų, kurios atsipalaidavusios vasaroja ir suskuba ruoštis rugsėjo pirmajai vos prieš keletą dienų. Esi viena jų? Laikykis šio rugsėjo pirmosios gido ir pasitik šventę su šypsena!

Pabandyk palavinti savo laikyseną. Nors vasarą turbūt dažniau gulinėjai paplūdimyje nei lavinai tinkamą laikyseną atlikdama jogos pratimus, pasitreniruok bent savaitę prieš rugsėjo pirmąją. Nuolat sau primink, jog reikia išsitiesti. Gali net susilažinti su savo draugu ar drauge - kai jis pamato tave susikūprinusia, privalai duoti jam ar jai nupirkti kažką skanaus. Patikėk, tai bus motyvacija!

Jei vasarą primiršai pusryčius, BŪTINAI juos sugrąžink į savo mitybos racioną. Pusryčiai yra būtinas energijos šaltinis - kaip gi mąstysi pamokose ar paskaitose, kuomet tavo skrandis gurgs? Juk vietoje matematikos uždavinių sprendimo regėdama bandeles tikrai nebūsi geriausia mokslinėje srityje... Todėl būtinai pradėk rytais valgyti sočius pusryčius - košes, kiaušinienę, gerk vaisių kokteilius. Pamatysi, maistingi pusryčiai ne tik nuteiks energingai, bet ir mokslingai!

Pusryčiai
Pusryčiai
Shutterstock

Pamilk sportą. Nors vasarą atsipalaidavai ir pamiršai sporto pratimus, vėl juos sugrąžink. Savaitę laiko atlik pritūpimus, įtūpstus ir pratimus su svareliais - patikėk, net ir savaitės pakanka, jog jaustumeisi sveikesnė ir energingesnė. Žinoma, po rugsėjo pirmosios šventės nesustok ir toliau neapleisk sportinės veiklos.

Gerk daug vandens. Vanduo - gražios odos pagrindas, todėl privalai gerti daug vandens visuomet, tačiau kadangi šventė jau labai ne už kalnų, kas dieną prieš šventę išgerk bent po šešias stiklines vandens. Pamatysi, jog net po savaitės gerdama daug vandens išsivalysi odą, apmažės inkštirų, kitų odos nelygumų.

Paruošk odą rugsėjo 1 - osios rytui. Jeigu mėgsti pagulėti vonioje, stenkis joje mirkti tol, kol atsivers odos poros, kitaip tariant, pradėsi prakaituoti. Jeigu vonioje gulėti nemėgsti, gali pasigarinti pirtyje ar virš puodo. Vidutinio dydžio puode kaitink vandenį kol jis užvirs, tuomet puodą nukelk nuo ugnies (ją būtinai išjunk!) ir apgobusi galvą rankšluosčiu laikyk ją virš garuojančio puodo tol, kol pradėsi prakaituoti. Po maždaug 5 minučių nusausink veidą švariu rankšluosčiu ir nuvalyk toniku.

Rūpinimasis oda
Rūpinimasis oda
Shutterstock

Atsisakyk įpročių, kurie gadina tavo gyvenimą. Eini miegoti labai vėlai, turi draugų, kurie nuolatos tave kviečia į vakarėlius, kuriuose net nenori dalyvauti? O gal dievini nesveiką maistą, kuris sveikatos tikrai neprideda... Naujas sezonas - nauja tu. Pabandyk viso to atsisakyti ir pabandyti gyventi sveikiau.

Suskubk galvoti apie aprangą. Rugsėjo 1-oji - mokyklos renginys, todėl puošnias vakarėlių sukneles, blizgius aukštakulnius ir ryškų makiažą palik namie. Geriau ieškok stilingo derinuko! Drąsiai rinkis klasikinę aprangą: pieštuko formos sijoną, marškinius arba aptemptą palaidinę. Tačiau, kad neatrodytum kaip mokytoja, sijoną gali dėvėti ryškų, pastelinį ar net margą, bet tik ne juodą. Jei turi platesnius klubus, venk raštų. Rinkis optiškai liekninančius sijonus, šonuose puoštus juodomis juostelėmis.

Pasirūpink plaukais. Trokšti žvilgančių plaukų? Likusias naktis miegoti eik plaukus gausiai ištepusi plaukų aliejumi, geriausia – arganų. Plaukus paslėpk po minkšta medvilnine kepurėle arba susuk į ploną rankšluostį, šiluma padės aliejui giliau įssikverbti į plaukus. Ryte šią kaukę išplauk įprastu šampūnu. Iškart pajusi, kad plaukai tapo drėgnesni, paslankesni ir švelnesni. Jei šventės dieną planuoji plaukus garbanoti, atsisakyk karštų žnyplių, o išbandyk garbanas, kurioms nereikia nei suktukų, nei karščio.

Arganų aliejus
Arganų aliejus
Shutterstock

Suspindėk dailiu manikiūru. Metas manikiūrui! Pasidaryk manikiūrą, tačiau nagų nelakuok – juk šventės dieną turėsi daugybę darbų, kurių metu tikrai sugadinsi bent vieną kruopščiai lakuotą nagą. Todėl šiandien suteik nagams norimą formą, atstumdyk nagų odeles, pamaitink jas specialiu aliejumi, o po keletos dienų beliks tik padengti nagus pasirinktos spalvos nagų laku.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis