KONKURSAS: kas apšildys buvusio „Iron Maiden“ vokalisto Blaze'o Bayley koncertą

Lietuvoje vykstantys užsienio atlikėjų roko muzikos koncertai vis dažniau tampa puikia galimybe Lietuvos roko grupėms koncertuoti su svečiais. Tai ne tik galimybė mūsų muzikantams pabendrauti su jau pripažintomis užsienio žvaigždėmis, bet ir dar viena proga be didesnio galvos skausmo grupių vadybininkams ir patiems atlikėjams parodyti savo sugebėjimus klausytojams ir savo fanams.

Balandžio 17 d. Vilniuje, „Forum palace“ klube „Balsas.lt“ vyksiančio vokalisto Blaze'o Bayley (ex-„Iron Maiden“) koncerto organizatoriai kartu su „Wacken Metal Battle“ konkurso sumanytojais suteiks konkurso dalyviams dar vieną argumentą kovoti iš paskutiniųjų dėl stipriausiųjų vardo.

Kovo 25 d. Vilniuje, klube „New York“ vyks respublikinio konkurso „Wacken Metal Battle“ finalas.

Šio konkurso nugalėtojai turės galimybę pasirodyti didžiausiame Europos metalo muzikos festivalyje „Wacken Open Air 2009“ liepos 30 - rugpjūčio 1 d.d., o ten laimėjusi grupė pasirašys sutartį su leidybos kompanija „Wacken Records“.

Nuo šią savaitę vyksiančio konkurso finalo Vilniuje iki vasarą vyksiančio festivalio „Wacken Open Air 2009“ liks dar daug laiko, todėl abipusiu organizatorių sutarimu buvo nuspręsta paskatinti būsimus Lietuvos etapo nugalėtojus.

„W:O:A Metal Battle“ laureatai laimės galimybę pasirodyti su balandžio viduryje koncertuosiančiu vokalistu iš Didžiosios Britanijos Blaze'u Bayley.

Su viena garsiausių heavy metal grupe „Iron Maiden“ Blaze'as Bayley išleido 2 studijinius albumus „The X Factor“ ir „Virtual XI“, patekusius į D.Britanijos albumų „Top 10“.

Išėjęs iš „Iron Maiden“, Blaze'as subūrė jaunų muzikantų grupę „Blaze”, su kuria 2000 metais išleido albumą „Silicon Messiah".

Tai buvo visiškai naujas albumas, puikiai įvertintas visų muzikos kritikų. Kitas albumas „Tenth Dimension" buvo išleistas 2002 metais ir taip pat sulaukė puikių atsiliepimų.

Vėliau Blaze'as surinko kitų bendraminčių kompaniją ir savo naująją grupę pavadino tiesiog „Blaze Bayley“.

2008 metais dainininkas Blaze'as Bayley su to paties pavadinimo grupe išleido kol kas naujausią savo albumą simboliniu jo karjerai pavadinimu „The Man Who Would Not Die”. Kritikų ir pačios grupės narių nuomone, šis albumas turėtų grupės karjerą pakreipti nauja linkme. Pasiklausius puikių šio albumo kompozicijų, ginčytis visiškai nekyla noro.

Tuo bus galima įsitikinti Vilniuje, „Forum palace“ klube „Balsas.lt“ 2009 m. balandžio mėn. 17 d. „Blaze Bayley“ koncerto metu.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis