Nufotografuok savo sapną ir laimėk bilietą į Makso Frajaus nuotykius

DĖMESIO! Su sapnais nejuokauk! Nebent... esi nors šiek tiek panašus į tokį serą Maksą, kuris pabudęs nebūdavo itin patenkintas tuo, ką rasdavo... Todėl Žemėje šiek tiek nuobodžiavo ir kasdienybę nusprendė paįvairinti sapnais. Tik... vieną kartą sapnai virto tikrove!

Įsivaizduok, jei kas nors pasiūlytų bilietą į tavo sapnų miestą. Turėtum būti šiek tiek kuoktelėjęs. Pirma – kad patikėtum. Antra – kad išvyktum. Tramvajumi.

Kad ir ką būtum susapnavęs: romantišką pievą, košmarišką bedugnę, šešiasdešimto numerio batus, kabojimą medyje, dramblio ašaras ar juoką, savo merginą su išaugta vaikiška suknele...

Surask savo sapną, jo detalę ar nuotrupą realybėje ir nufotografuok! Pasiūlyk savo nuotrauką DELFI gatvės organizuojamam konkursui „SAPNAVAU, SAPNAVAU, KAD...“ ir laimėk bilietą, atveriantį kelią į nuotykius stebuklingame Echo mieste, – MAKSO FRAJAUS KNYGĄ „ATĖJŪNAS“ (leidykla „Nieko rimto“).

Pasiryžk nuotykiams, kurie užgrius iš karto, visi ir vienu metu. Nusiteik įprastus keiksmažodžius pakeisti „buliaus papais“.

Nenustebk, kad supykęs siūlysi nebe spyrį į užpakalį, o „šūdą ant lopetos“.

Prieš skaitydamas, paskutinį kartą paragauk kavos, nes ją tikrai pakeis kamra. Ir daugiau jokių alkoholių ar „linksminadų“ – kvailiosim prisiragavę „Džubatiko kvaitalo“ ir „Atilsio sriubos“!

Įamžintus savo sapnus talpinkite DELFI Foto.

Konkursas vyks iki balandžio 15 d., nugalėtojai bus paskelbti balandžio 17 d. Trijų nuotraukų autoriai gaus po Makso Frajaus knygą „Atėjūnas“.

Baisiausio sapno nuotrauką išrinks pats seras Maksas Frajus – klaidžiojęs koridoriuose po pasaulius ir parašęs „Echo labirintų“ knygų seriją!

Linksmiausio sapno nuotrauką rinks linksmiausi DELFI Gatvės lankytojai – balsuokite už nuotrauką, privertusią išgriūti iš koto arba nuvirsti nuo kėdės.

Niekorimtiškiausio sapno nuotrauką rinks truputį kuoktelėjusi „Nieko rimto“ komanda, išleidusi jau keturias Makso Frajaus knygas – „Atėjūnas“, „Amžinybės glėbyje“, „Paprasti stebuklingi daiktai“, „Tamsioji pusė“.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis