Savaitgalį lindyhopas siaubė Vilnių (video)

Šį savaitgalį Vilniuje vyko ketvirtasis lindyhopo festivalis ,,Harlem 2009“. Vis populiarėjančio šokio gerbėjai surengė didžiausią metų lindyhoperių ,,tūsą” – atidarė šokio gatvėse sezoną, šoko teminiuose vakarėliuose ir pasimokė lindyhopo subtilybių iš pasaulyje pripažintų šokio meistrų.

DELFI gatvė aplankė įdomiausias lindyhopo meistrų pamokas. Labiausiai žiūrovus prikaustančių triukų mokė svečiai iš Amerikos: Kevinas St. Laurentas ir Emily Jo Hoffberg.

Kevinas St. Laurentas – viena svarbiausių šiuolaikinio lindyhopo asmenybių, įvertintas daugybėje Amerikos ir tarptautinių lindyhopo konkursų.

Kaip teigiama harlem.lt, jis yra vienas trokštamiausių lindyhopo mokytojų. Emily Jo Hoffberg – išskirtinė ir unikali šokėja, pati kurianti naujus šokio žingsnelius.

Čarlstono judesių sausakimšoje salėje mokė Sakarias Larssonas iš antrosios lindyhopo tėvynės - Švedijos, kurioje 9 dešimtmetyje šis šokis ir atgimė.

S. Larssonas – vienas iš svingo šokių studijos „Chicago“ steigėjų, pasaulyje pripažintas lidyhopo, čarlstono, autentiško džiazo šokėjas.Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis