Tarptautinis „Urban Dance“ turnyras Vilniuje (foto)

Vilniuje jau septintąjį kartą vyks stipriausius regiono gatvės šokėjus vienijantis turnyras „Urban Dance“. Balandžio 4-ąją „Forum Palace“ rūmuose pasisveikinti ir pakovoti susitiks šokėjai iš Lietuvos, Latvijos, Estijos, Baltarusijos ir Rusijos.

Į „Urban Dance“ atvyksta du gerai žinomi šokėjai ir choreografai, kurie gerus dvidešimt metų „trina batus“ penkių žemynų scenose ir gatvėse.

Storm iš Berlyno ir Spex iš Niujorko kažkada susipažino JAV, o dabar, po trejų metų, susitiks Vilniuje. Praėjusio dešimtmečio pradžioje Storm (Nielsas Robitzky) su savo broliu Speedy dviese šokdavo ir nugalėdavo bet kurią to meto breiko (Bboying) grupę.

Storm dešimtmetį gyveno Niujorke, kur 1992-aisiais gatvės šokius pristatė teatro scenoje. Dabar retas Japonijos, JAV ar Europos Bboying renginys apsieina be Nielso Robitzky – du metus Storm teisėjavo ir prestižiniame „Red Bull BC1“ turnyre.

Į Vilnių Storm atvyks kartu su dvejų su puse metų sūnumi Shan. Spex (Raymondas Abbiwas) užaugo hiphop Mekoje – Bruklino Flatbush aveniu, Niujorke – kaip ir Busta Rhymesas, Talibas Kweli bei daugelis kitų hiphopo genijų.

Jis buvo ten, kai klubuose ir gatvėse užgimė New Jack Swing, jis šį šokį pristatė teatruose ir televizijoje, jis ir dabar prisideda prie šios kultūros išsaugojimo, su draugais organizuodamas bene pozityviausią gatvės šokių renginį – „House Dance Conference“.

Grupės „The Lockers“ narys, sukūręs ne vieną dešimtį choreografijų Madonnos ir kitų žvaigždžių vaizdo klipams bei koncertams, Shabba-Doo sako: „Spex yra nuostabus žmogus ir talentingas šokėjas. Jei norite pabendrauti su žmogumi, kuris matė šokį nuo pat pradžių – ieškokite Spex.“

Storm ir Spex teisėjaus „Urban Dance“ kovoms BBoying, Hiphop, Locking, Popping kategorijose, taip pat ves šokio seminarus Vilniuje ir Kaune. „Urban Dance“ vyks balandžio 4 d., 14 val. klube „Balsas.lt“, „Forum Palace“ rūmuose, Konstitucijos pr. 26, Vilniuje. Bilietus platina „bilietai.lt“.

Daugiau informacijos

  • ČIA.

  • Parašyk Redakcijai

    Sekite mus:

    Prenumeruok

    Naujienlaiškį

    Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis