Prestižiniame šiuolaikinio meno festivalyje Londone skambės lietuvio muzika

Gegužės 22 - 24 dienomis Londone vyks ketvirtasis prestižinis šiuolaikinio meno festivalis „Accidental festival“. Šiais metais galimybę dalyvauti žinomame festivalyje įgijo ir Lietuvos atstovas - festivalio uždarymo dieną savo muziką pristatys jaunos kartos kompozitorius Gediminas Gelgotas.

„Accidental festival“ į savo programas įtraukia vien tik originalius šiuolaikinių jaunų meno kūrėjų darbus – nuo muzikos, šokio, filmo, iki dramos ir komedijos.

Šiemet galimybę savo kūrybą pristatyti konkurse laimėję menininkai savo pasirodymus rengs pasaulinio garso salėje „the Roundhouse“.

Būtent šioje vietoje gegužės 24 dieną numatyta atlikti ir lietuvio Gedimino Gelgoto muzikinį projektą, apjungiantį ir originaliai pateikiantį J. S. Bacho ir G. Gelgoto muziką.

Daugeliui jaunųjų menininkų šis festivalis tampa pasaulinės karjeros pradžia. Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje studijuojantis kompozitorius teigia nesitikėjęs, jog bus atrinktas į šį festivalį.

Muzikinį Gelgoto projektą festivalyje atliks jo paties įkurto ir vadovaujamo Naujų idėjų kamerinio orkestro NIKO artistai drauge su Londono Muzikos akademijos studentais.

„Labai džiaugiuosi turėdamas galimybę sudalyvauti šiame festivalyje. Šiuo metu intensyviai jam ruošiuosi, laiko jau labai nedaug“ - teigė Gediminas Gelgotas.

Ketvirtasis „Accidental“ tarpdisciplininio meno festivalis Londone yra rengiamas ir organizuojamas Londono Universiteto bei Centrinės dramos mokyklos (The Central School of Speech and Drama).

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis